Днями у Вінницьку область завітали одразу два українських політики, які входять в топ-кандидатів в президенти, а їх партії мають стійкі електоральні позиції та прохідний рейтинг до Верховної Ради.

Це Юлія Тимошенко та Ігор Смешко. Незвжаючи на інформаційний вакуум у місцевих ЗМІ щодо візиту на Вінниччину національних політиків, відомо, що Юлія Тимошенко взяла участь у аграрному святі в Могилів-Подільському районі, а Ігор Смешко зустрічався з партійним активом області.

Про цей візит лідера партії “Сила і честь” інсайдили місцеві анонімні телеграм-канали та прогнозували зміну керівника обласного осередку на  ексгубернатора Вінниччини та колишнього соратника Володимира Гройсмана.

Поки що анонсованої заміни голови облосередку партії Смешка на ексгубернатора не сталось, але перетягувати своїх колишніх підлеглих з “Української стратегії” в “Силу і честь” він почав.

За нашою інформацією, на зустрічі Ігоря Смешка з партактивом були присутні декілька колишніх голів РДА, які на останніх виборах балотуватися в місцеві ради від партії Гройсмана.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net