За інформацію “Політарени Вінниччини” з власних джерел, днями до ДБР надійшла заява на одного з керівників апарату Вінницької обласної ради.

Йдеться про начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад області Сергія Кушніра, який був призначений на цю посаду 29 січня 2021 року.

І хоча на офіційному сайті Вінницької облради немає інформації про структуру та положення цього управління, не значиться це загадкове управління у телефонному довіднику облради, але управління існує і очолює його Сергій Кушнір, який, ймовірно отримує зарплату в облраді.

Востаннє інформація про діяльність зазначеного управління була опублікована на офіційному сайті облради тиждень тому. 

Там йшлося про засідання постійної комісії з питань будівництва, комунального майна, в якій взяв участь і начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад області Сергій Кушнір.

Читати також: Депутат Вінницької облради назвав дії створеної робочої групи схожими на рейдерство

Примітно, що на засіданні комісії та на інших заходах облради начальник управління був одягнутий  у форму Національної гвардії України, з відповідними шевронами. Що свідчить про те, що Сергій Кушнір служить у Нацгвардії та якимось чином поєднує це з роботою у місцевому органі самоврядування та, можливо, отримує зарплату і в Нацгвардії.

на засіданні комісії та на інших заходах облради начальник управління Сергій Кушнір був одягнутий  у форму Національної гвардії України, з відповідними шевронами.
Фото: Сайт Вінницької обласної ради

За нашою інформацією саме цей факт і став причиною заяви в ДБР. А ми беремо під контроль дану справу. І дуже сподіваємось, що наша інформація не підтвердиться і Сергій Іванович виявиться чесним і патріотичним українцем, який дійсно вирішив боронити нашу країну від ворога в лавах славетних воїнів-нацгвардійців.

Довідково: Кушнір Сергій Іванович народився 7.01.1981 року у с.Зарванці Вінницького району. Працював заступником директора Інституту інноваційної освіти, Директором департаменту житлового господарства Вінницької міської ради. Був членом правління АТ «Укрзалізниця» та заступником голови ДП «НЕК «Укренерго», заступником міністра Кабінету Міністрів України  та заступником Державного секретаря Кабінету Міністрів України.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarena_info

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net