Син священника УПЦ МП з Ладижина під час війни навчається в Санкт-Петербурзькій духовній академії РПЦ

Попри війну та загибель тисяч українців, за інформаціюєю з наших джерел, настоятель Свято-Казанського храму УПЦ МП в Ладижині Євгеній Воробйов вирішив відправити свого молодшого сина призовного віку на навчання в Санкт-Петербург, другу столицю нашого головного ворога – російської федерації.

Не важко здогадатись, що під час такого навчання ідеї “руського міра” міцно засядуть в голові юнака і в майбутньому можуть просуватись після повернення у Вінницькую область.

Так, стало відомо, що настоятель Свято-Казанського храму Євгеній Воробйов ще в 2020 році влаштував свого молодшого сина Дмитра, 2003 року народження, до Санкт-Петербурзької духовної академії на дистанційне навчання. А вже в квітні 2022 року, після початку широкомасштабної агресії, Дмитро постійно знаходиться в Санкт-Петербурзі та їздить на екскурсії до Москви.

за інформаціюєю з наших джерел, настоятель Свято-Казанського храму УПЦ МП в Ладижині Євгеній Воробйов вирішив відправити свого молодшого сина призовного віку на навчання в Санкт-Петербурзі
Кафедра церковно-практических дисциплин Санкт-Петербургской духовной академии
за інформаціюєю з наших джерел, настоятель Свято-Казанського храму УПЦ МП в Ладижині Євгеній Воробйов вирішив відправити свого молодшого сина призовного віку на навчання в Санкт-Петербурзі
Монастир С-П духовної академії

за інформаціюєю з наших джерел, настоятель Свято-Казанського храму УПЦ МП в Ладижині Євгеній Воробйов вирішив відправити свого молодшого сина призовного віку на навчання в Санкт-Петербурзіза інформаціюєю з наших джерел, настоятель Свято-Казанського храму УПЦ МП в Ладижині Євгеній Воробйов вирішив відправити свого молодшого сина призовного віку на навчання в Санкт-Петербурзіза інформаціюєю з наших джерел, настоятель Свято-Казанського храму УПЦ МП в Ладижині Євгеній Воробйов вирішив відправити свого молодшого сина призовного віку на навчання в Санкт-Петербурзі

А 12 вересня 2022 року, коли Україна оговтувалася від одного з наймасовіших ворожих обстрілів енергетичної інфраструктури 11 вересня та без світла залишилися сотні тисяч українців, Дмитро Воробйов взяв участь у хресному ході в Санкт-Петербурзі на честь перенесення мощів «святого благоверного князя Александра Невского».

за інформаціюєю з наших джерел, настоятель Свято-Казанського храму УПЦ МП в Ладижині Євгеній Воробйов вирішив відправити свого молодшого сина призовного віку на навчання в Санкт-Петербурзі
Духовно-просветительский центр

Ось як описує цей день один з «православних сайтів», на якому ми знайшли фото Дмитра.

«День перенесения мощей святого благоверного великого князя Александра Невского, 12 сентября 2022 года, молитвенно отметили в Санкт-Петербурге. Торжества в честь небесного покровителя Северной столицы начались с богослужений в Казанском кафедральном соборе и Свято-Троицком соборе Александро-Невской лавры.

В Казанском кафедральном соборе Божественную литургию совершил митрополит Санкт-Петербургский и Ладожский Варсонофий.

Его Высокопреосвященству сослужили митрополит Вострский Тимофей, экзарх Гроба Господня, представитель Иерусалимского Патриархата на Кипре, епископы Выборгский и Приозерский Игнатий, Тихвинский и Лодейнопольский Мстислав, Гатчинский и Лужский Митрофан, Петергофский Силуан, секретарь епархиального управления протоиерей Сергий Куксевич, духовенство митрополии.

Среди молящихся были депутаты Государственной Думы Виталий Валентинович Милонов и Михаил Валентинович Романов, председатель Законодательного собрания Санкт-Петербурга Александр Бельский, вице-губернатор Борис Пиотровский

Окрім призовного віку, Дмитро Воробйов має ще й українську початкову військову освіту.

Перед вступом до Санкт-Петербурзької духовної академії російської православної церкви він закінчив ліцей-інтернат №23 «Кадетський корпус Володимира Великого» з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Враховуючи попередню військову спеціалізацію, в своїй духовній підготовці Дмитро Воробйов обрав напрям «військовий капелан». Подібна підготовка наразі є пріоритетною для російської православної церкви, оскільки воювати рф збирається довго, а моральний дух вояків знаходиться на вкрай низькому рівні, про що вже майже відкрито говорять у російських церковних та політичних колах.

Тобто, після закінчення Санкт-Петербурзької духовної академії Дмитро Воробйов, син настоятеля Свято-Казанського храму в Ладижині, напевно служитиме в збройних силах рф, допомагаючи вбивати українських військових та цивільних.