Командувач Об’єднаних сил ЗСУ Наєв показав як наші військові проходять підготовку

Відео підготовки українських воїнів опублікував Командувач Об’єднаних сил Збройних Сил України Сергій Наєв.

Як зазначив генерал-лейтенант, підготовка військовослужбовців – це дуже важливий аспект нашої майбутньої перемоги. Тому всі бійці проходять складні випробування у складі підрозділів.

“Хлопці долають смуги перешкод, психологічно тренуються бути у стресових ситуаціях, влучно стріляють та діють у складі підрозділів під час звільнення взводних опорних пунктів, які зайняті ворогом”, – написав Командувач Об’єднаних сил ЗСУ в соцмережі.

Як видно з ексклюзивних кадрів, українські захисники мотивовані, мають чудову фізичну підготовку і налаштовані на ефективні контр-наступальні дії.

Читати також: Військові та вінницькі ЗМІ посилюють протидію агресору на інформаційному полі 

Сергій Наєв переконаний, що для того, щоб бити ворога вміло, професійно і точно така підготовка необхідна.

Довідково: Сергій Наєв народився на Вінниччині, у місті Могилів-Подільський. Навчався у спеціалізованих військових закладах, кадровий військовий, з травня 1993 року у складі ЗСУ служив на різних посадах. Пройшов шлях від командира взводу до начальника Генерального штабу Збройних сил України у 2014 році. Був керівником сектора «Б» під час героїчної оборони Донецького аеропорту, воював на багатьох інших напрямках. З березня 2020 року — Командувач Об’єднаних сил Збройних Сил України

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net