Партія колишнього мера Вінниці продемонструвала класичний приклад подвійних стандартів, при намаганні увійти у всеукраїнську політичну повістку.

Представники політичної партії «Українська Стратегія Гройсмана» у міській раді Бердичева обурені рішенням міської влади про подорожчання проїзду в бердичівських маршрутках до 8 грн з 1 вересня.

Читати: «Українська Стратегія» в Бердичеві про подорожчання міського транспорту: перш ніж підвищувати вартість, треба підвищити якість перевезень

Нагадаємо, мер Вінниці Сергій Моргунов – голова обласного осередку партії “Українська стратегія Гройсмана”.

Вінницька міська рада ще влітку підняла вартість проїзду у вінницьких маршрутках до 10-12 грн, а в громадському транспорті до 8 грн.

У Вінницькій міській раді у партії “Українська стратегія Гройсмана” монобільшість, але не один представник цієї партії не висловив обурення при піднятті вартості проїзду в маршрутках, чи громадському транспорті більш ніж вдвічі.

Така ж політична стратегія відслідковується у всій поточній риториці колишнього прем’єр-міністра: коли ти при владі, на чолі Уряду – рекордно підвищуєш тарифи і виправдовуєш це світовими тенденціями, спадком попередників, економічною необхідністю. Коли ти не при владі – критикуєш урядовців за підняття тарифів і звинувачуєш в некомпететності.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net