Сьогодні у Вінницію приїхали Посол Швейцарії та сім нардепів.

Першим про цю новину повідомив офіційний сайт Вінницької міської ради, але на ньому вирішили не згадувати прізвищ народних обранців, узагальнивши депутатів терміном “парламентарі”. 

До кого у Вінниці вирішили проявити таку підкреслену неповагу?

Цими парламентарями виявились: Ірина Борзова голова обласної “Слуги народу”, дружина вінницького губернатора.

Заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань наближення законодавства України до законодавства ЄС Комітету Верховної Ради України з питань інтеграції України до Європейського Союзу Марія Мезенцева.

Голова підкомітету з питань зміни клімату та охорони атмосферного повітря Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування Леся Василенко.

Член Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Дмитро Микиша.

Голова підкомітету з питань антикорупційної політики у сфері цифрових інновацій та публічних даних Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики Олексій Жмеренецький.

Член Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Інна Совсун і навіть майбутній міністр екології Андрій Жупанін.

Не згадали особи нардепів і анонімні сайти Гройсмана, які переопубліковували новину з сайту міськради.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Головне фото з фб сторінки Ірини Борзової

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net