Засновник “Партії Вінничан” Микола Філонов у своєму інтерв’ю на сайті Vежа повідомив, що перед президентськими виборами координувати кампанію команди Зеленського на Вінниччині мав Віктор Бронюк разом з Миколою Філоновим.

Проте, попри досягнуті домовленості, за один день ситуація змінилася і “Слугу народу” на Вінниччині “віддали як політичну франшизу” іншим людям.

Так, за словами Філонова, Віктор Бронюк був одним з перших, до кого звернувся Зеленський із проханням стати координатором його президентської кампанії на Вінниччині.

“Бронюк відповів, що допоможе чим зможе і запропонує людей, які можуть бути корисними і буде за них відповідати перед Зеленським. І так само відповідати перед тими людьми, яких він може порекомендувати.
“Рекомендував він на координатора президентських виборів зокрема мене. Тоді це виглядало непереконливо, тому що це було задовго до виборів, але я інтуїтивно відчував, що Зеленський виграє”, – зазначає Філонов..

Про ситуацію із Зеленським з 33:13

Як повідомив політик, у нього відбулося кілька зустрічей “з найближчими представниками” Зеленського, котрі зараз є першими особами в Офісі Президента і в «Слузі народу».

“Ми зрозуміли одне одного щодо того, що нам потрібно робити. Домовилися, вдарили по руках. А через деякий період нам зателефонували і сказали, що щось там перегралося і «ми закриємо людьми з «Кварталу», щось таке”, – згадує засновник “Партії Вінничан”.

 – І потім з’явилися ті люди, які з’явились. Після цього було дещо і сумно, і смішно спостерігати і за президентською, і за парламентською кампанією «Слуги народу». Тому що коли ти з телеекранів чуєш одне, а на місцях відбувається інше – то все зрозуміло.

“Я не знаю, хто приймав рішення щодо цієї історії, тому що на зустрічах була ще одна людина, яку називають «тіньовим куратором» президентської команди. Я думаю що питання стояло у фінансах, яке йому (Зеленському – ред.) тут на місці забезпечили, і «бабло опять победило добро», – підсумовує Філонов.

Повне інтерв’ю засновника “Партії Вінничан” читайте та дивіться за цим посиланням.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net