Колишній соратник лідера партії “Європейська Солідарність” Давид Жванія наносить по Петру Порошенку черговий репутаційний удар.

Нова порція звинувачень від колишнього соратника Петра Порошенка безпосередньо стосується Вінницької області.

Так екс-нардеп Давид Жванія заявив, що екс-президент в 2014-2016 роках таємно продавав боєприпаси в Сирію. А щоб приховати сліди злочину, за словами колишнього депутата, Порошенко в 2017 розпорядився влаштувати пожежу на військовому складі в Калинівці, – про це Жванія повідомив у своєму відеоблозі на ютуб-каналі.

“Я готую заяву про продаж Порошенко в Сирію боєприпасів. В тому числі заборонених 400 кілограмових фосфорних бомб. Продаж йшла на протязі 2014-2016 років. Покупцем була одна з угруповань, що протистоять президенту Башару Асаду … Зазначу, що Порошенко продавав зброю в той час, коли наша армія на Донбасі відчувала брак озброєнь. Коли Україна просила у союзників надати нам будь-яку зброю “, – заявив Жванія.

За його словами, ці дії Порошенко і стали причиною пожежі на військовому складі в Калинівці, і саме екс-президент розпорядився його влаштувати.

“Щоб приховати сліди свого злочину, Порошенко дав розпорядження влаштувати пожежу на військовому складі в Калинівці в 2017 році. Тоді люди Порошенко розповідали нам, що в підриві складу винні якісь російські терористи. Перед самим вибухом у Вінницькій області навіть організували антитерористичні навчання – це теж була частина спецоперації по відволіканню уваги. Але, як ми знаємо, в результаті ніяких терористів так і не знайшли. тому що їх не було. А була жадібність одну людину, який просто не міг пройти повз можливості набити кишені “, – сказав Давид Жванія.

 

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net