• Сьогодні відбулась селекторна нараду з головами обласних військових адміністрацій та мерами обласних центрів України, яка була присвячена ситуації в регіонах нашої країни після масованих обстрілів з боку рф об’єктів критичної інфраструктури, насамперед енергетичних.

Про це повідомив очільник ОП Андрій Єрмак.

У нараді також взяли участь заступники керівника Офісу Глави держави Кирило Тимошенко та Ростислав Шурма.

“Подякував керівникам військових адміністрацій, органів місцевого самоврядування та всім відповідним органам влади за роботу, яка здійснюється в ці дні для максимально швидкого реагування на наслідки терористичних ударів рф та відновлення енергопостачання” – зазначив Єрмак.

Справді потужна робота кожного. Ми знаємо, що всі працюють цілодобово і все відновлюється. Але наші люди й так страждають майже вісім місяців, тому все, що необхідно з боку держави, потрібно робити дуже швидко.

Заслухав інформацію про поточну ситуацію в усіх регіонах і ті потреби й проблеми, які вимагають уваги та вирішення.

Голови обласних військових адміністрацій проінформували про шкоду, якої було завдано унаслідок ракетних обстрілів та атак безпілотників-камікадзе на об’єкти енергетичної інфраструктури. Очільники ОВА, керівництво Міністерства енергетики та НЕК «Укренерго» розповіли про ситуацію з відновленням електропостачання, а також про заходи щодо посилення захисту об’єктів критичної інфраструктури.

Керівник ОП попросив заступників керівника Офісу Президента разом з головами обласних військових адміністрацій надати перелік усіх нагальних потреб щодо відновлення пошкодженої інфраструктури, який керівництво Української держави передаватиме країнам-партнерам, що вже готові допомагати нашій країні в цих питаннях.

“Важлива пряма комунікація з громадянами, щоб вони чітко розуміли, коли що робиться й відновлюється на місцях. Тому виступи чи звернення до людей були б дуже корисними”, – підкреслив голова ОП.

Андрій Єрмак відзначив, що всі керівники, органи та служби працюють як одна команда, і цей надзвичайно важливо.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net