Про це йшлось на підготовчому семінарі із очільниками місцевих осередків ГО “Ми-Вінничани” під керівництвом голови об’єднання Валерія Коровія. Учасники зустрічі обговорили проєкти, які ГО буде реалізовувати наступні кілька місяців та головною темою наради стала всебічна допомога військовим та членам їх родин, – повідомила пресслужба об’єднання.

В громадах де ведеться діяльність ГО «МИ-Вінничани» вже є успішний досвід юридичної допомоги військовим та членам їх родин.

Наша команда активно працює з початку повномасштабного вторгнення, надаючи юридичні, психологічні консультації нашим воїнам та членам їхніх сімей, – прокоментував важливу тему допомоги захисникам України народний депутат Геннадій Вацак.

«Ми одразу зрозуміли, що це дуже важливо, виникло багато непорозумінь, проблем, котрі потребують розʼяснень та допомоги, – реальної, конкретної підтримки тим, хто боронить нас від ворога, сімʼям героїв, які поклали свої життя на полі бою.

Працює команда провідних юристів , щомісяця проводить прийом адвокат. Проблеми настільки різні, що готових рішень під кальку не буває. Тож працюємо постійно та плідно! Розуміємо, що це наш не лише професійний обовʼязок, а й людський», – підкреслив Геннадій Вацак.

Читайте нас в Telegram: лише важливі новини про війну, політику та ексклюзивна аналітика

Практичним досвідом з представниками громадських осередків об’єднанні з різних громад області поділились координатор ГО «Ми-Вінничани» у місті Вінниця Сергій Кудлаєнко та адвокат Жанна Грушко.

Практичним досвідом з представниками громадських осередків об’єднанні з різних громад області поділились координатор ГО «Ми-Вінничани» у місті Вінниця Сергій Кудлаєнко та адвокат Жанна Грушко.
адвокат Жанна Грушко

Слід зазначити що у Вінниці за адресою Хмельницьке шосе 10 вже працює офіс ГО «Ми – Вінничани» «Турбота». До офісу звертаються до 500 людей в місяць для отримання фахової допомоги. Досвід Вінниці громадське об’єднання планує масштабувати на всю область.

Читати: У Вінниці розпочав роботу простір свідомих вінничан “Турбота

«Всі захисники та їх родини в пріоритеті роботи нашого офісу. Але насправді юридична допомога у наш час дуже важлива. Важливо поширювати цю практику на інші громади. Обмін досвідом, допомога народних депутатів, консолідація зусиль приносять результати у вирішенні навіть дуже складних питань», – розповів про досвід роботи у Вінниці Сергій Кудлаєнко.

Детальніше про роботу “Турботи” у Вінниці у відеосюжеті:

Детально про практичний досвід роботи з військовослужбовцями та членами їх родин, про юридичні механізми роботи розповіла адвокат Жанна Грушко.

Детально про практичний досвід роботи з військовослужбовцями та членами їх родин, про юридичні механізми роботи розповіла адвокат Жанна Грушко
Семінар ГО “Ми-Вінничани” з допомоги захисникам

Вона провела лекцію інтенсив для представників громад де пояснила, як працювати в різних випадках, куди надсилати запити та інше.

Зокрема детально розглянули питання про виплати за поранення військовим, як їм отримати направлення на ВЛК, відпустку під час війни , а також оформити звільнення з військової служби під час воєнного стану.

Головною темою наради ГО "Ми-Вінничани"стала всебічна допомога військовим та членам їх родин
Представники ГО “Ми-Вінничани” з різних громад Вінницької області провели семінар з допомоги військовим

Також були детально вивчені питання з отримання грошової допомоги військовими, інформація щодо виплат через поранення, отримання фінансового забезпечення родинам зниклих безвісти, виплата за загиблими.

В нараді громадського об’єднання взяли участь помічники народних депутатів: Тетяна Фоменко від Геннадія Вацака, Юлія Задорожна – представниця Лариси Білозір та Олександр Трушик – помічник Миколи Кучера.

Представники громад активно задавали питання та розбирали наявні звернення разом з Жанною Грушко.

«Такий обмін досвідом та робота заради допомоги людям у своїх громадах надзвичайно корисний у час коли вся Україна має об’єднатись заради спільної Перемоги. Кожен може зробити щось на місцях і звернутись за порадою чи фаховою допомогою в наш офіс», – зазначив Сергій Кудлаєнко.

Кожен може зробити щось на місцях і звернутись за порадою чи фаховою допомогою в наш офіс», - зазначив Сергій Кудлаєнко.
Координатор ГО “Ми-Вінничани” у Вінниці – Сергій Кудлаєнко

Офіс працює з понеділка по п’ятницю, з 10.00 до 17.00 за адресою Хмельницьке шосе 10.

Деталі можна дізнатись за телефоном: 097 048 28 28.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net