Про це стало відомо з листа заступника міського голови Вінниці Сергія Тимощука, – повідомляє Відділ по розвитку ОСББ Вінницької міської ради.

“Шановні голови правлінь ОСББ ВМТГ! Доводимо до вашого відома лист заступника міського голови м. Вінниця – Сергія Тимощука щодо всебічного сприяння працівникам ТЦК та СП у вручанні повісток військовозобов’язаним, що проживають у Ваших будинках”, – йдеться в повідомленні відділу міськради.

В листі до голів правління ОСББ міста Вінниці заступник міського голови просить надавати всебічне сприяння працівникам ТЦК та СП у вручанні повісток військовозобовʼязаним, що проживають у їх будинках, та прибуттю військовозобов’язаних за викликом.

Вінницька міська рада надає максимальне сприяння працівникам ТЦК в контексті посилення мобілізації.

Таким чином, Вінницька міська рада надає максимальне сприяння працівникам ТЦК в контексті посилення мобілізації, що є надзвичайно важливим фактором для наближення перемоги України у цій війні.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що допомогу для фронту, яку закуплено коштом міського бюджету, місцеві політики використовують для власного піару.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net