Без кордонів і поза партійністю працює кризовий центр в Ладижині

Кризовий центр утворився в результаті злиття двох найбільших благодійних організацій 17 мажоритарного округу на Вінниччині – «Соціальний центр МХП» і Благодійного Фонду «МХП-Громаді».

Це – дружна злагоджена і дуже ефективна команда, яка на зв’язку з громадами та військовими практично 24/7, та максимально швидко реагує на всі виклики часу та обставин.

Спільна робота у форматі кризового центру почалася з перших днів війни. У тісній координації одним з найбільших роботодавців та платників податків регіону, агрохолдингом МХП, який максимально розширив свою соціальну функцію, щодня відвантажуються десятки тонн м’яса питці в громади для цільової потреби: виготовлення тушонок для наших воїнів, тероборони, переселенців.

Народний депутат України Микола Кучер, який допомагає центру, розповів про важливу роботу волонтерів і благодійників:

«Тисячі м’ясних заготовок, дбайливо приготовлених бійцями другого фронту, як називають тил, передаються практично по всій Україні. Зокрема, біля 10 тон банок тушонки відвантажили Чернігівщині, звідки до нас звернулися люди.


Далі – більше. Завдяки роботі фахівців Департаменту корпоративної соціальної відповідальності МХП та БО «Фонд “МХП-Громаді”» налагоджено співпрацю з всеукраїнською спільнотою «Українській освітній простір» (Львів) та Об’єднання волонтерів м.Рудки, через яку маємо гуманітарну допомогу від закордонних друзів. Вже отримали та адресно розподілили (що переселенцям, а що – воїнам) дитячий одяг та харчування, ліки, консерви, засоби гігієни, ковдри, бутильовану воду та інше – від італійських волонтерів».

Щодо військових, то центр вже багато років опікується трьома батальйонами 59 окрема мотопіхотна бригада імені Якова Гандзюка. Зараз волонтери везуть хлопцям на передову іменні посилки від батьків, спальники, фонарики, продукти – все те, що їм потрібно.

Микола Кучер також звернути увагу на проблему:

«Одне із того, що необхідно – бронежилети, плитоноски. На жаль, навіть у цей час не всі постачальники добросовісні. Сертифіковані жилети має право купувати лише міністерство оборони, а благодійні організації шукають їх на ринку. Двадцять бронежилетів, які ми закупили, при перевірці на міцність виявилися неякісними, прострілюються. Повернули назад, постачальник буде інший. Адже війна помилок не пробачає! Наш принцип – те, що ми передаємо нашим бійцям, має бути найкращої якості».

Парламентар зазначив, що за час війни громади та люди вже знають, що за екстреної потреби у продуктах чи в чому іншому – можна звертатися у наш так званий кризовий центр. Тут точно допоможуть, підтримають і словом, і ділом.

«За те, що завжди на бойовому посту, моя найщиріша подяка Мар’яні та Віктору Нарожним, Павлу Морозу, Олександру Грінченко, Богдані Деркач, Лесі Турчинській, Петру Андрійцю, Олександру Канарському. Зараз усі ми – однопартійці. А партія – єдина, Україна. Миру нам усім! Слава Україні!», – наголосив народний депутат Микола Кучер.
Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net