За нашою інформацією, друга частина партійної конференції “Української стратегії” відбудеться в символічній локації – вінницькому аеропорту.

Символізм №1. Подобається це комусь, чи ні, на сьогодні у Вінницькій області експрем’єр має беззаперечне політичне та репутаційне лідерство на політичній арені, яке скоріш за все стане загальноукраїнським трампліном Гройсмана в наступному політичному циклі.

Судячи з того що відбувається в Україні, настане він не через 5 років, а набагато раніше. Економічна, політична і управлінська криза цьому найкращий маркер.

Символізм №2. В цьому році центральна влада фактично зупинила план реконструкції вінницького аеропорту, на який були закладені кошти урядом Гройсмана. Партійна конференція політичної сили колишнього міського голови Вінниці, спікера ВР та прем’єр-міністра країни яскраво підкреслить ключові тенденції українських реалій, – від взаємовідносин Києва з регіонами, до кадрового колапсу і економічного піке.

Тому на місцевих виборах у вінничан є всі шанси стати не лише спостерігачами, а й безпосередніми учасниками цієї історії. Саме виборці у кабінках для голосування визначать напрямок політичної злітно-посадкової смуги. Кому прийшов час готуватись на зліт, а кому до екстреної посадки.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net