Видання “Лівий беріг” опублікувало матеріал “Як народні депутатки працюють у Верховній Раді і тримають дипломатичний фронт”, у якому відзначив найбільш активних парламентарок, що захищають інтереси України на міжнародній арені.

Серед них — представниця Вінниччини Лариса Білозір (15 виборчий округ).

“Ми вже на другий тиждень війни разом з жіночим дипломатичним батальйоном вирушили в ПАРЄ. У цей час доньки були зі мною. Як виявилось, у європейських країнах можна і нардепу брати на роботу дітей, тому тепер вони часто зі мною в закордонних поїздках і на окрузі”, — процитувало видання Л. Білозір.

Багато у чому саме завдяки зусиллям української делегації в ПАРЕ РФ було виключено зі складу цієї представницької організації, а також прийнято низку резолюцій на підтримку України.

Звісно, лише резолюціями справа підтримки України не обмежилася, тож можна відзначити те, що ПАРЄ ухвалила низку рішень щодо рекомендацій власним урядам вжити заходи для полегшення гуманітарних наслідків загарбницької війни проти нашої країни. А це — мільярди євро, спрямовані на підтримку економіки та соціальної сфери, програми допомоги біженцям і постраждалим внаслідок бойових дій.

Крім того, у коментарі виданню Л. Білозір розповіла, що втретє готується стати мамою.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net