У партії “Слуга народу” повідомили про можливу перемогу на виборах голови Могилів-Подільської ОТГ їхнього представника Геннадія Глухманюка.

На виборах за посаду очільника ОТГ змагалося п’ятеро кандидатів. Досі ТВК не оприлюднила жодних результатів про те, скільки голосів набрав кожен з них на виборах.

Про перемогу Геннадія Глухманюка, який обирався в мери міста над Дністром повідомила голова Вінницької обласної організації “Слуга народу”, народна депутатка Ірина Борзова.

Їх данні базуються на даних паралельного підрахунку голосів, який здійснювала партія.

“Геннадій Глухманюк – переможець на посаду міського голови Могилів-Подільського. Це показують результати підрахунку голосів за даними протоколів, які надійшли до ТВК з дільничних виборчих комісій. Це показують і результати паралельного підрахунку голосів, який проводила партія «Слуга Народу».

Не великий відрив (102 голоси) Геннадія Глухманюка від опонента, яким є мер минулих скликань (Петро Бровко, балатувався від ЄС), створює для конкурентів основу для можливих махінацій”, – зазначила Ірина Борзова у повідомленні в Фейсбуці.

На виборах у Могилів-Подільському конкурували:

Бровко Петро Петрович – “Європейська солідарність”

Глухманюк Геннадій Григорович – “Слуга народу”

Криган Віталій Іванович – “Українська стратегія”

Онищук Андрій Григорович – партія “Сила і Честь”

Федоров Григорій Георгійович — самовисуванець.

Під час виборів 25 жовтня на Вінниччині обирали керівників 63 ОТГ у Вінницькій області.

ТВК (Територіальні виборчі комісії) у Вінницькій області на ранок 27 жовтня досі не оприлюднили жодних офіційних результатів виборів мерів громад.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net