Вінницький осередок політичного проекту Ігоря Коломойського «За майбутнє» провів конференцію із висування кандидатів у депутати місцевих рад.

Дійство відбувалося в актовій залі санаторію «Радон», який належить народному депутату України Петру Юрчишину. Тому самому, який пафосно казав, що «Майбах» виступає проти медичної реформи, скромно умовчуючи, що він персонально голосував у Верховній Раді за старт цієї реформи.

Пафосом була пройнята й хмільницька конференція.

«Сьогодні ми зібралися у цій залі, щоб сказати своє рішуче «ні» безладу в державі і сказати «так» майбутньому країни», – віщав з наснагою Юрчишин для працівників власних комерційних структур, яких загнав для масовки на захід.

А далі почалося «лукавство»: «Ми провели десятки зустрічей у районах Вінниччини і побачили, що за нами – сила».

«Десятки зустрічей» – можливо, хоча й маловірогідне, а ось «сили» у «Майбаху» – немає. Інакше не довелося б збирати власних працівників, щоб розповісти їм про те, що їм і так давно відомо – про самого себе.

Справа у тому, що імпульс «ЗМ» скінчився, навіть не встигши стартувати.

Кроком № 1, за задумкою інвесторів з пулу Ігоря Валерійовича, мало бути завішування доріг тисячами бордів з партійною символікою. А далі мали стати черги кандидатів у депутати місцевих рад, за кошти яких можна було б:

по-перше, компенсувати першочергові інвестиції;

по-друге, зіграти уже «в плюс» на кишеню спонсорів, адже «без лоха и жизнь плоха».

А там, можливо, й фракції у місцевих рада «намалюються», з якими можна буде домовлятися про врахування інтересів агробаронів (у випадку Вінницької область – з Юрчишиним) про сприяння у питанні скуповування землі сільськогосподарського призначення.

Збій спричинився уже на другому етапі. До «Майбаху», банально не пішли люди. І гроші свої керманичам фінансової піраміди не понесли. Не в останню чергу тому, що побачили у результатах соціологічних опитувань рейтинг «ЗМ» у межах статистичної похибки – між 0,01% і 0,1%.

Немає кандидатів – немає відкатів – немає й активної агітаційної кампанії.

Так часто буває у бізнесі, коли перші капіталовкладення себе не виправдовують. Тому олігарх Юрчишин вирішив навіть не витрачатися на оренді залу, провівши «конференцію» у власному «Радоні».

З огляду на вказане вище, сподіваємося, що більше про цей разовий проект олігархів ми більше не почуємо.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net