Відповідне звернення опубліковане на офіційній сторінці “Партії Вінничан” в соціальній мережі.

Звернення «Партії вінничан» до учасників виборчого процесу на Вінниччині
 
Шановні колеги і конкуренти!
 
25 жовтня на Вінниччині, як на всій території України за винятком тимчасово окупованих територій, відбудуться місцеві вибори. Люди обиратимуть представників органів місцевого самоврядування, тих, хто безпосередньо захищатиме інтереси людей та вирішуватиме актуальні проблеми територіальних громад впродовж наступних п’яти років.
 
Зрозуміло, що з різних причин дехто з тих, хто балотується у місцеві ради різних рівнів, розглядає посади та депутатські мандати, за які ведеться змагання, не лише як обов’язок, а й певну кар’єрну сходинку, шлях до отримання певних прав.
 
Що ж, це звична практика у демократичних країнах і заборонити активно претендувати на перемогу на виборах, діючи у рамках чинного законодавства, ніхто не має права.
 
Але «Партія вінничан» з тривогою констатує нездорову тенденцію, коли штаби певних політичних структур намагаються перетворити процес цивілізованої політичної конкуренції на змагання брудних виборчих технологій.
 
Коли замість агітації за самих себе, створення конструктивних програм розвитку та формулювання привабливого образу майбутнього, політики фінансують інформаційні кампанії, спрямовані на дискредитацію своїх конкурентів.
 
Причому у хід йде як відверта брехня та фальсифікації даних, із загальною метою звинуватити у порушенні закону тих або інших конкурентів, так і маніпуляційні прийоми, із викривленням та тенденційним трактуванням певних дій та висловлювань інших політиків.
 
Як наслідок – відбувається пошкодження агітаційної продукції кандидатів та партій, соціальні мережі перетворилися в інформаційну «вигрібну яму», яка поширює міазми інформаційних «вкидів», що не мають нічого спільного з реальністю. Нечисті на руку «політтехнологи» отримують у політиків «бюджети» на просування відразливих ідей та формування потворних стереотипів.
 
У підсумку у суспільстві утверджується апатія, невіра у можливість будь-яких змін на краще, виникає недовіра навіть до своїх друзів, рідних та сусідів, які беруть участь у виборчій кампанії, не порушуючи жодних законів та діючи відповідно до моральних норм та власної совісті.
 
Ми розуміємо, що жага деяких політиків стати розпорядниками бюджетних коштів інколи переважає над необхідністю дотримання елементарної культури поведінки у цивілізованому суспільстві. Але й вважати такий стиль прийнятним ми не маємо права.
 
Тому ми звертаємося до усіх учасників виборчих перегонів із закликом:
 
1) Діяти відповідно до чинного законодавства.
 
2) Відмовитися від практики поливання брудом один одного.
 
3) Забезпечити процес конкуренції за голоси виборців, орієнтуючись на європейський рівень політичної культури.
 
4) Усвідомити, що вибори відбудуться, а нам з вами тут жити. І спільно будувати нову Вінниччину, не дивлячись на те – хто здобув депутатський мандат, а хто залишився поза структурами місцевого самоврядування. Можливість для активної роботи на користь вінницької громади матимуть усі.
 
Сподіваємося, що наш заклик знайде відгук у серцях усіх, кому не байдужа подальша доля Вінниці та Вінниччини.
 
Пам’ятайте: НАМ ТУТ ЖИТИ!


Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими

Фото – сайт “Вежа”

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net