Керівник Економічної ради “Партії Вінничан”, засновник ТОВ “Шик і Блиск” і кандидат на голову постійної комісії обласної ради з питань розвитку промисловості і підприємництва, інвестиційної та регуляторної політики від вінницької партії Олексій Грищук вважає, що навіть успішну владу потрібно періодично змінювати.

Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі.

Йдучи на місцеві вибори, ми повинні дати собі відповідь «Навіщо?»Для чого це нам потрібно?

А потрібно в першу чергу тому, що будь-яку владу треба періодично змінювати. Бо під самими гарними лозунгами, як то децентралізація, розвиток громад, інвестиції, соціальний захист, лікарні, школи, садочки, благоустрій, з часом вибудовується корупційна складова, яка з роками набирає сили. Прикладів цьому безліч і у нас, і по світу.

Тому владу потрібно оновлювати. Потрібно впускати свіжу кров, свіжі ідеї, щоб не відбувалося закостеніння і перетворення виборчої влади у свою власність, для задоволення потреб вузького кола наближених, щоб зберігалася підзвітність і прозорість. Владу, навіть саму успішну, можна залишати (переобирати) на один чи два терміни, а далі треба обирати нову. Тільки так відбувається розвиток.

Є багато талановитих людей, яких владний лідер не може взяти у свою команду, бо йому заважають в цьому старі кадри, з якими вже є кумівські стосунки, і сама команда покриває один одного.

Але можливість потрапити у владу для активних і професійних людей є! Таку можливість дає “Партія Вінничан”, Віктор Бронюк, Микола Філонов, та наша команда. Бажаю всім нам перемоги!, – пише відомий український підприємець Олексій Грищук.


Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net