Колишній заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації з політично-інформаційних питань (2017-2020 р), голова фракції “Європейської Солідарністі” в обласній раді Олександр Крученюк буде балотуватись до невеличкої ОТГ з населенням трохи більше 15 тисяч.

Про це стало відомо нашій редакції з власних джерел.

Що стало причиною такого кар’єрного піке ексчиновника: від одного з керівників області, з населенням більше 1 мільйона 600 тисяч, до кандидата на голову ОТГ з населення 15000 – розбирався телеграм-канал “Політична Арена Вінниччини”.

Послідовність політичних випадковостей

Звісно можна випадково стати депутатом. Навіть народним. Половина фракції “Слуги народу” у Верховній Раді вам це підтвердять.

Можна випадково стати й заступником губернатора. Не маючи на це ні здібностей, ні фаху, ні досвіду.

Можна.

Але ненадовго.

Бо рано чи пізно ти змушений будеш балотуватись на голову, скажімо, Уланівської ОТГ.

Тому що, не так важко викарабкатись на верхівку пагорбу, треба ще мати волю, розум і характер, щоб не скотитись занадто глибоко та, з потужною амплітудою обертів, за якихось декілька місяців подолати шлях від заступника голови Вінницької ОДА, одного з керівників області, з населенням більше 1 мійльона 600 тисяч мешканців, до кандидата, скажімо, на голову Уланівської ОТГ, Хмільницького району, з населенням трохи більше 15000.

“Що ж. Побажаємо успіху. Щиро”, – пише телеграм-канал.


Нагадаємо, раніше ми писали, як мільйонер-замгубернатора позарився на лікарняний металобрухт

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net