У  “Слузі народу” визначили основні виборчі кейси на місцевих виборах 2020 року.

Боротьба з коронавірусом, підтримка медиків та медицини

 Тема миру в Україні діалог з Донбасом

 Велике будівництво

 Паводки та вирубка лісів

 Місцеве самоврядування і децентралізація

 Народовладдя – референдуми

 Тема МВФ

 Посадки і кримінальні справи

 Підтримка вітчизняного виробника, бізнес, інвестиції. 

Але головним інфраструктурним проектом на вибори визначили так зване “Велике будівництво”.

Для цього Офіс президента доручив головам ОДА піар «Великого будівництва» Зеленського. Їм встановили дедлайн і надіслали брендбук – повідомляє видання Бабель.

У червні Офіс президента України (ОП) розіслав лист всім головам обласних державних адміністрацій.

У ньому ОП просить місцеву владу розповідати про програму президента «Велике будівництво», використовуючи спеціально розроблений для цього однойменний брендбук.

Відзвітувати про виконання голови ОДА повинні протягом тижня. Лист підписано заступником голови ОП Кирилом Тимошенком, у ньому також міститься посилання на брендбук.

Під час підготовки інформаційних стендів, буклетів, відео та фото, що стосуються програми президента, ОП просить використовувати новий логотип, а в соцмережах — хештег #Великебудівництво. Також Офіс президента хоче, щоб на споруджуваних обʼєктах або тих, що ремонтуються, встановили інформаційні борди в жовтих або зелених кольорах, забрендували спецодяг і техніку — щонайменше 20 службових автомобілів обласних і районних державних адміністрацій. За який кошт обласні керівники повинні брендувати техніку і виготовляти борди — у документі не вказано.

Частково прохання з листа вже виконали.

Айдентику кампанії на свої сторінки у Facebook додали 13 облдержадміністрацій — вони змінили обкладинки або аватарки: Волинська, Дніпропетровська, Закарпатська, Івано-Франківська, Кіровоградська, Львівська, Миколаївська, Рівненська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська та Чернігівська. Сво

ї аватарки у Facebook, згідно з брендбуком, також оновили Кирило Тимошенко і керівник директорату з питань інформаційної політики Офісу президента Ірина Побєдоносцева.

Чи увімкне новопризначений голова Вінницької ОДА адмінресурс перед місцевими виборами – побачимо вже у найближчий час, а поки що слідкуємо за аватаркою керівника області в соцмережах.

Це і буде маркером виконання сумнівних завдань Офісу Президента.


Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net