Народний депутат україни Микола Кучер долучилася до роботи місцевих депутатів Ладижина для подолання наслідків надзвичайного стану в енергетиці.

Ладижинська ТЕС, яка забезпечує електроенергією велику частину Вінницької області і від якої критично залежить постачання тепла мешканців Ладижина, знову стала мішенню для ворога.

Ситуація є непростою, але обласна військова адміністрація та міська влада Ладижинської громади робить все можливе для недопущення комунального колапсу.

Зокрема Начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов зібрав термінову нараду, розгорнув у Ладижині роботу надзвичайного штабу з ліквідації наслідків аварії та особисто відвідав місто 29 листопада.

Читайте нас в Telegram: лише важливі новини про війну, політику та ексклюзивна аналітика

Виконуючий обов’язки міського голови Ладижина Олександр Коломієць теж запевнив громаду, що ситуація в місті непроста, але контрольована, а всі відповідні служби і очільник міста на постійному зв’язку та працюють цілодобово.

В місті вже працюють пункти обігріву зі зв’язком, інтернетом та іншими необхідними засобами.

Прибув на місце подій для сприяння роботі влади і народний депутат від 17 виборчого округу Микола Кучер.

“Нині важлива концентрація зусиль на всіх рівнях, аби швидко знайти оптимальне рішення і відновити подачу тепла містянам”, – написав Микола Кучер у соціальних мережах.

Від редакції додамо, що приклад Кучера – перебувати в умовах воєнного стану там де це необхідно, поруч з виборцями і у важкий для України час – був би корисним й для інших народних обранців. Народні депутати мають багато важелів впливу на ситуацію, насамперед, у питаннях координації зусиль місцевого самоврядування та виконавчої влади.

Наразі справ на Вінниччині і в Україні набагато більше, ніж у “закордонних виборчих округах”.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net