Андрій Єрмак провів засідання президії Конгресу місцевих та регіональних влад, на якому обговорювалася допомога бізнесу й людям під час посилення карантинних заходів.

Вінницьку область на нараді представляла перша заступниця голови ОДА та голова обласної ради.

«Хотів би, щоб ми одразу розпочали роботу нашого Конгресу з реальних рішень і результатів. Тобто хочеться із самого початку зруйнувати міф, що всі ці установи, всі ці організації, які багато разів створювалися, – вони створювалися лише на папері й жодного руху чи реальних рішень для наших громадян не давали. Хочемо, щоб створення Конгресу дійсно принесло нам усім якісні зміни», – зазначив Андрій Єрмак.

Заступник керівника Офісу Президента, виконавчий секретар президії Конгресу Кирило Тимошенко наголосив на необхідності розробки спільних заходів органів державної влади та місцевого самоврядування для підтримки бізнесу в умовах карантину, адже вже декілька областей України перебувають у «червоній» зоні, і невдовзі людям буде потрібна допомога.

Варто відзначити, що на селекторній нараді був відсутній голова Вінницької ОДА.

Нагадаємо, Вінницька область опустилась в рейтингу регіонів на 15 місце.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net