Центр суспільно-політичного моніторингу “Вектор” ексклюзивно для “Політичної Арени Вінниччини” провів опитування місцевих політиків, представників влади та громадських діячів.

Найкраща та найгірша подія року від парламентарки Лариси Білозір, округ №15.

Позитив для Вінниччини  

Зрозуміло, що для мене, як для мажоритарниці, ті події та досягнення, що трапились у громадах мого округу – найбільш важливі. Я вважаю великою перемогою 2021 року – початок відновлення головної перлини Вінниччини – Палацу Потоцьких у Тульчині. Цьогоріч нам вдалось його включити до переліку об’єктів у рамках програми «Велика реставрація». Саме завдяки розробці проектно-кошторисніої документації, яку замовили за кошти субвенції виділені за моїм зверненням, це і стало можливим. На експертне дослідження було виділено 1 млн. 234 тис. грн. Вінниччина вже отримала перші 27 млн. грн на ці роботи! 

Негатив для Вінниччини  

Пандемію коронавірусу залишається для області щоденною темою. Загалом за період пандемії більше 112 тис. вінничан захворіли на цю недугу, з яких більше 3 тис. – померли. Як мажоритарниця, знаю ситуацію у медицині на Вінниччині не з чуток. Цьогоріч ми мали чергові дві хвилі різкого збільшення захворюваності на COVID-19, і в обох випадках ми боролись з нестачею кисню в лікарнях.  

Кволість прийняття потрібних рішень на рівні уряду породжує неабиякі проблеми тут, на місцях. Нажаль, загальна ситуація в українській медицині постійно змушує нас швидко шукати шляхи вирішення проблем. Як це сталось із придбанням кисневих станцій, для ковідних лікарень області, щоб рятуватимуть життя хворим на COVID-19. Саме придбання та встановлення потужних кисневих станцій, які можуть виробляти кисень з атмосферного повітря – єдиний шлях подолати залежність лікарень від сторонніх постачальників, які в розпал пандемії припинили роботу по різним причинам. 

Негатив для України  

Періодичне нагнітання ситуації з боку Росії на наших кордонах – ТОП-тема усього 2021 року. Ми 8-й рік живемо у стані активних військових дій на частині території Донецької та Луганської областей та з окупованим Кримом. І це не може позитивно впивати на країну. Кожне наше рішення приймається з оглядкою на ці обставини.  Ми втрачаємо наших військових. Оборона потребує величезного ресурсу нашої економіки.  

Позитив для України  

Відзначення 30-річчя Незалежності України. Як відомо, велике бачиться на відстані, і якраз під час відзначення цієї важливої дати, ми всі змогли осягнути який тернистий шлях вже пройшла наша країна. Тоді у 1991 році всі вірили, що отримана свобода – непохитна і назавжди. Але сьогодні ми вже добре знаємо, що державність потрібно постійно відстоювати та захищати.

Підписатись на Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net