Народна депутатка Лариса Білозір разом з колегами долучилися до роботи ПАРЄ.

Дві доби в дорозі провів «жіночий дипломатичний батальйон» з 8 членкинями Постійної делегації ВРУ у Парламентській асамблеї Ради Європи щоб добратись до Європейського парламенту.

Вони поїхали на сесію ПАРЄ щоб донести той біль, горе та боротьбу за незалежність українського народу, який кожен день втрачає своїх громадян до парламентарів країн-членів ЄС, щоб заручитися підтримкою та об’єднати навколо України європейців.

Про це повідомила народна депутатка від Вінниччини по ВО №15 Лариса Білозір.

«Я довго вагалась чи маю право покидати на тиждень мою країну, яка горить у війні, моїх рідних, але жінки нашої делегації мають виконати цю важливу місію донесення правди і просити про більше санкцій для Росії, більше зброї для України, більше гуманітарної допомоги та гуманності.

В своїх промовах кожна з нас звернулась до євродепутатів 27 країн ЄС з 4 політичних груп щодо боротьби України за своє вільне існування, прагнення українського народу до повноцінного членства в ЄС, навіть в той час як українцям немає що пити і їсти, коли вони знаходяться в бомбосховищах і чекають на повноцінні «гуманітарні коридори».

Емоцій не приховували. Підтримку відчуваємо безпреценденту за останні 30 років незалежності», – повідомила Лариса Білозір.

Представниці українського парламенту звернулись до європейських колег про збільшення  санкцій, поки останній окупант не покине Україну, про ембарго щодо російської нафти та газу в ЄС, конфіскацію російських активів в ЄС на користь України, про допомогу зброєю та амуніцією для наших військових.

«І головне, якщо вже Європа не хоче, чи не може закрити небо над Україною, бо не бажає вступати у війну з Європою, а тут про це, на жаль, відкрито кажуть, то надайте нам літаки-винищувачі та ПВО, ми самі себе захистимо. А осторонь залишитися країнами ЄС не вдасться, тому що якщо хтось думає тут, що Росія зупиниться на кордонах України, то це велика омана і помилка, бо якщо Україна не зупинне агресора, він зазіхне на кордони та незалежність інших крані. І постає питання безпеки всієї Європи, бо якщо програє Україна, то остаточно програє і Європа, а світова архітектура безпеки просто буде зруйнована!

Але я переконана, Україна обов’язково виграє цю війну за життя! Ми всі в це віримо, так і буде! Бо за що ж тоді наші захисники віддають своє життя, а українці борються на всіх фронтах, як не за вільну та незалежну Україну!», – вважає Лариса Білозір.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net