У Верховній Раді зареєстрували проект постанови про заяву, якою пропонується офіційно визначити політичний режим рф «рашизмом».

Однією з авторкою документу є парламентарка з Вінниччини Лариса Білозір.

У пояснювальній записці сказано, що метою проекту Постанови є прийняття Заяви Верховної Ради України «Про визначення існуючого в РФ політичного режиму як рашизму та засудження його ідеологічних засад і суспільних практик як тоталітарних та людоненависницьких», яка дозволить визначити форми агресії та спонукатиме засудженню державами світу політики РФ, яка призводить до вчинення воєнних злочинів та геноциду Українського народу.

Про це повідомила у соціальній мережі народна депутатка від Вінниччини (15 округ) Лариса Білозір.

“Яку б назву не носила росія, яким би терміном не називався їх режим, вони неспроможні говорити мовою права. Однак поразка рашизму неминуча. І роль України в цьому незпосередня, бо “росія зникне з лицяя Землі, коли зійде українське сонце”, — зафіксувала власну офіційну позицію у соціальній мережі Лариса Білозір.

Співавторами проєкту постанови виступили парламентарі з різних фракцій і груп.

Серед них Володимир В’ятрович, Ірина Геращенко, Олексій Гончаренко, Вікторія Подгорна, Лариса Білозір, Олександр Мережко, Микита Потураєв, Євгенія Кравчук, Мар’яна Безугла, Іван Крулько, Михайло Цимбалюк, Олександра Устінова, Ірина Констанкевич.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net