Сергій Борзов порадив тим хто планує «напасти» на Вінниччину з Придністров’я одразу здаватись в полон

• Так голова Вінницької ОВА Сергій Борзов прокоментував чутки про військову активність на території невизнаної республіки біля кордонів Вінницької області.

“Мені дзвонять, пишут із південних районів Вінничини. Цікавить одне: сусід на кордоні області – невизнанене придністров’я.

Там серед місцевого населення я поширюються чутки про силове примушення особового складу збройних сил так званої “ПМР” до участі у війні проти України.

Про боєздатність їхньої армії є сумніви. Тобто безпосередньої військової небезпеки вона не становить”, – розповів у відеозверненні голова ОВА.

Сергій Борзов припустив, що армію невизнаної “ПМР” можуть використати у війні проти України як маневр відволікання і порадив одразу здаватись в полон щоб зберегти життя.

Тому звертаюсь до тих, хто може зайти на нашу територію: самі здавайтесь в полон, шансів вижити – нуль! Уже шукайте контакти наших спецслужб, якщо не маєте бажання воювати проти Збройних Сил України.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net