Порошенко може замінити керівництво “Європейської солідарності” на Вінниччині

За інформацію нашого видання з кількох джерел стало відомо, що в партії “Європейська Солідарність” у Вінницькій області можуть змінити керівництво.

Кадровим висновкам передував аудит діяльності партії Порошенка у Вінницькій області. Тут після місцевих виборів було призначено нового партійного куратора.

Ним став Василь Зернецький, близький соратник Олексія Порошенка та родич Марини Порошенко.

Новий куратор “ЄС” отримав завдання перевірити реальний стан партійних справ у Вінницькій області та перебудувати роботу партії Петра Порошенка на Вінниччині.

Раніше ми повідомляли, що “Європейська Солідарність” пожвавила свою діяльність у Вінницькій області. Почала створювати власний публічний контент, відеокоментарі, аналітику, блоги, тощо.

Другим напрямком в “ЄС” обрали тактику поскубування “Української стратегії Гройсмана”.


Детальніше: Вінниччина після місцевих виборів. Більшість партій зникли з політичних радарів


Потрібно відзначити, що така активність з’явилась після появи у Вінницькій області Зернецького.

За відсутності партійних спікерів які можуть вести публічну діяльність та не бояться критикувати місцеву владу, новий партійний куратор навіть записав відеоблог, де критикує місцеву владу.

Як повідомляють наші джерела, в процесі аудиту столичні партфункціонери Порошенка почали активно міняти керівництво партії по районах Вінниччини, а голова обласного осередку Андрій Гижко, начебто, написав заяву за власним бажанням.

Хто очолить “стратегічну” для Порошенка вінницьку партійну організацію поки що невідомо.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Головне фото сайт Вінниця.ок

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net