• Російські інформаційні ресурси продовжують «качати» тему звільнення голови СБУ та перестановки ключових осіб у силовому блоці України.

Справа дійшла до тієї критичної межі, що навіть Президент України Володимир Зеленський мав прояснити ситуацію: «Що стосується керівника Служби безпеки України: по-перше, якби я захотів його звільнити, я вже його звільнив би, а по-друге, у нас проходить інспекція всіх правоохоронних органів зараз. Саме через те, що 24 лютого відбулося повномасштабне вторгнення РФ на нашу землю».

Про що мова? Про Баканова? Ні. Про центральну вертикаль влади. Вона або є, або її немає. Саме на розпад влади розраховували росіяни, коли висаджували десант під Києвом. Але всі структури та посадовці залишилися на місцях. Побігла тільки прокуратура.

Тому всі нинішні «вкиди» зроблені тільки і виключно для того, щоб посіяти в головах українців недовіру до спецслужб. Мовляв, там досі плетуться інтриги, замість того, щоб карати зрадників та виявляти шпигунів.

І якщо ми не будемо довіряти українській владі та нашим спецслужбам, то агресорові набагато простіше буде поширювати серед нас інформацію, яка має на меті панічні настрої. Це — аксіома інформаційних війн. Тому просто тримаємо ситуацію під контролем і не даємо ворогові шансів для впливу на себе.

Цікаво, але для поширення пліток РФ використало давнього співробітника Юлії Володимирівни.

Саме її радник Небоженко заявляв: “Президентові Володимиру Зеленському не складно відправити у відставку керівника Служби безпеки України Івана Баканова. Проблема для глави держави – в його оточенні нема заміни для цієї посади”.

Чому цю «новину» підхопили українські ЗМІ? Перечитайте цю статтю ще раз.


Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net