​​Пам’ятаєте наш текст про політичний поділ області на 5 повітів, який “розірве” Вінниччину?

Не можемо не відмітити, що нас з вами почули. Почули. Не глобально, трішечки.

Тепер мова йде про укрупнення районів. З 27 районів все таки хочуть залишити 5.

Днями Мінрегіон обговорив із регіональною владою укрупнення районів, зокрема у Міністерстві розвитку громад і територій обговорили з регіональною владою формування адміністративно-територіального устрою субрегіонального рівня у Вінницькій.

“У процесі формування нових районів (округів, повітів, хоч би як вони називалися) важливо пам’ятати, що вони створюються виключно для організації державної влади на місцях. Це вже будуть не ті райони, куди людям потрібно їздити по послуги: адміністративні, соціальні, медичні тощо. Всі послуги ми передаємо на рівень заможних громад. У районах залишаться тільки служби, які координуватимуть діяльність державних органів, а отже, “їздити в район” уже нема чого”, – сказав заступник міністра розвитку громад і територій В’ячеслав Негода під час відеоконференції з областями.

Згідно з повідомленням прес-служби міністерства, у Вінницькій області обладміністрація запропонувала створити п’ять районів: Вінницький, Могилів-Подільський, Тульчинський, Гайсинський, Хмільницький (Калинівський).

Як бачимо, з попереднього плану укрупнення було прибрано 3 самих токсичних – з точки зору політики та впливу криміналітету – райони області (читай наш матеріал) “вінницьке Чикаго” (Жмеринку), “радикально-корупційний” Немирів, біло-блакитний Ладижин.

Чому ця офіційна інформація про нараду Мінрегіону з владою Вінницької області відсутня на офіційному сайті ОДА та в інформаційному просторі області?

Як гадаєте?

Звісно ми виправимо цю “помилку”.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net