• Цей допис не про політичні пристрасті, які вчора, під час війни, намагались запалити у Вінниці за допомогою анонімних сайтів однієї політичної партії. З посиланням на сторінки в соцмережах мера Вінниці і голови облради.

А про комунікації і “команду”.

Не секрет, що мер Вінниці і голова облради належать до однієї партії, лідером якої є експрем’єр і мер Вінниці Володимир Гройсман.

Сергій Моргунов голова обласного осередку цієї партії.

В керівництві партії УСГ і голова облради.

Комунікації

Першим в соцмережах вирішив “прийняти бій” за соратників по партії – мер Вінниці.

Лише за декілька годин після нього з “оригінальним” постом на тему роботи правоохоронців у Вінницькій області відмітився голова облради.

“Команда”

↓ Далі мер Вінниці репостить допис голови облради.

 ↔ Голова облради допис мера Вінниці ігнорує.

⊗ Лідер партії Володимир Гройсман ігнорує обох і саму ситуацію.

P.S. Передуючі цьому пости окремих депутатів від УСГ до уваги не беремо, позаяк прізвища цих депутатів нічого вінничанам не скажуть і жодної суспільної ваги, чи резонансу не дадуть і поготів. Як і спроба “розігнати” політичну заяву за допомогою афілійованої з партією мережою анонімних сайтів сумнівної якості. 

P.S.S. Суспільна користь. Для громадськості та журналістів з експертами не утаємничими в тайни “вінницького двору” корисним є лише чітке розуміння системи субординації та партійної ієрархії в умовній “команді Володимира Гройсмана”.

3. Внизу піраміди – мер Вінниці.

2. Над ним – голова облради.

1. Наверху – лідер УСГ.

Ось лише сама піраміда, з точки зору ефективності, суспільної ваги та політичних перспектив, на наш суб’єктивний погляд, має протилежну форму і зміст ∇

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net