Чи полетять на Вінниччині голови чиновників за провал децентралізації?

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман ініціюватиме звільнення голів райдержадміністрацій, які перешкоджатимуть процесу децентралізації.

Саме так заявив Володимир Гройсман під час години запитань до уряду у Верховній Раді.

“Прошу всіх депутатів Верховної Ради України, якщо є приклади, де голови районних державних адміністрацій заважають процесу децентралізації, дайте перелік. Уряд прийме рішення, і ми надамо подання Президенту на звільнення таких горе-голів РДА”, – сказав Гройсман.

В чому пікантність цієї заяви екс-мера Вінниці для нашого регіону?

Вже декілька місяців поспіль згідно офіційного рейтингу Мінрегіонбуду Вінницька область займає … останнє місце по впровадженню реформи децентралізації по країні.

Доволі влучно описав цю парадоксальну ситуацію представник Комітету Виборців України у Вінницькій області Владислав Телень на останній зустрічі з місцевими журналістами:

“Незважаючи на те, що ініціатори децентралізації з Вінниччини, нині область пасе задніх у цьому процесі. Як це пояснити я не знаю”, – зазначив Владислав Телень

Зважаючи на такі “здобутки” виникає логічне питання, а чи логічно в нашому регіоні обмежитись лише відставкою низки голів РДА, при такому то результаті імплементації показової реформи у показовій області?

Олена Семко

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net