Ще 17 квітня сітка телеграм-каналів Офісу Президента непрозоро натякала на початок реалізації сценарію місцевих виборів 2020.

Для чого з кимось конкурувати, чи комусь програвати на виборах, якщо головних конкурентів можна до них просто не допустити, або переламати через коліно і примусити до політичної дружби.

З однієї сторони юристи “Слуги народу” почали планувати зміни до Виборчого кодексу, які можуть усунути з політичної арени країни всі регіональні політичні партії та електоральних лідерів – міських голів.

Це загальнонаціональний бар’єр – 5%, обов’язкове висування кандидатів в 2/3 регіонів та захмарні грошові застави.

Другий “регіональний” фронт відкрився з боку правоохоронних органів – все як і попереджали незговірливих мерів: кримінальні справи за будь-яку ціну, з будь-якого приводу.

Рівно за тиждень з’явились перші проліски – в Дніпропетровській області заарештували мера міста Покров, у Вінниці вчора висунули підозри працівникам мерії за зловживання при закупівлі технічної солі для потреб комунального господарства.

Наше видання досконально знає всю історію з проблемами закупівлі солі в нашій області і ми переконані, що при нормальних адвокатах справа розвалиться ще на етапі досудового слідства. Зрозуміло, що нічого більш резонансного правоохоронці в Вінницькій міськраді не накопали.

Тут би й нагадати владі про так звані “плівки Єрмака”, які Володимир Зеленський так і не прокоментував.

Але мова зараз не про це.

Якщо такими методами влада планує загнати в свої лави і змусити балотуватись на місцевих виборах від “Слуги народу” всіх потужних мерів обласних центрів – справи у влади зовсім кепські.

Ну а міським головам наша порада. Не прогинайте спину, починайте нарешті професійно займатись політикою, розгортайте нормальні штаби, залучайте потужних фахівців у всі галузі місцевої влади, формуйте нормальні команди без блатних та зашкварених і виходьте в публічний простір. Для того щоб побачити тіні – потрібне світло.

Об’єднуйте вінничан в одну команду і впевнено перемагайте на виборах.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net