Два вінницькі нардепи очолюють і замикають ТОП-10 за депутатськими зверненнями

На першому місці за кількістю звернень нардеп-мажоритарник від Вінниці та району Олександр Домбровський (ВО№11), на десятому місці – його колега Іван Мельничук (ВО №13).

Депутати Верховної Ради, крім своєї недоторканності, мають ще досить широкі права. Так, вони можуть відправляти депутатські запити і звернення, і отримати доступ до офіційної інформації від чиновника будь-якого рівня або бізнесмена України.

Наскільки ж активно депутати використовують привілеї депутатських звернень?

Всього нардепи ВР 8 скликання з початку роботи відправили 18 734 запиту. Найбільше таких запитів було відправлено на адресу Міністерства внутрішніх справ і СБУ. Лідерами у використанні даних привілеїв стали БПП і позафракційні депутати.

У топ-10 найактивніших нардепів, які направили найбільше запитів, увійшли п’ять депутатів від БПП і п’ять позафракційних нардепів. Очолює десятку лідерів Олександр Домбровський (БПП), який надіслав 454 запиту. На другому місці – Едуард Матвійчук (позафракційний), в його активі 405 запитів. Третє місце зайняв Руслан Сольвар (БПП), який направив 381 запит.

У десятку лідерів за кількістю відправлених запитів увійшли Яків Безбах (позафракційний), в активі якого 344 запиту, Андрій Іллєнко (позафракційний) – 343, Іван Рибак (БПП) – 311, Василь Яніцький (БПП) – 308, Михайло Головко (позафракційний) – 294, Дмитро Добродомов (позафракційний) – 278, Іван Мельничук (БПП) – 251 запит.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net