Про це колишній керівник області повідомив в соціальній мережі.

Як ми писали раніше, в політичних кулуарах Вінниччини існувало переконання, що в разі перемоги у Вінницькій області “Української стратегії Гройсмана” головою обласної ради буде обрано Валерія Коровія, або Владислава Скальського. Обидва очолювали облдержадміністрацію, Скальський близько року, Коровій майже 5 років.

На установчій сесії стало відомо, що головою ради команда Гройсмана бачить В’ячеслава Соколового, а колишні очільники області Скальський та Коровій очолили обласні комісії.

Сьогодні, Валерій Коровій заявив про складання повноважень.

Шановні друзі!

По завершенню виборчої компанії, на протязі останніх двох тижнів і особливо, в процесі підготовки і проведення першої сесії новообраної обласної ради, все частіше почали проявлятися прояви того, що вступає в протиріччя з моїми поглядами на чесність, порядність, відкритість і відчуття команди.

З огляду на це, і небажання створювати дискомфорт в роботі нового керівництва обласної ради, сьогодні я написав заяву про складання повноважень депутата обласної ради 8 скликання.

​Хотів би наголосити, що це рішення було прийнято мною рівно два тижні тому, проте я не хотів нашкодити тим моїм колегам, які “пропахали” виборчу компанію і щиро вірили в перемогу.

Я залишаю обласну раду та не залишаю моїх виборців…

Все тільки починається!!!

Слава Україні!!!


Відомо, що Валерій Коровій брав активну участь в роботі обласного штабу УСГ і був одним з його керівників.


Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net