• Вчора ми повідомляли про те, що голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий (Українська стратегія Гройсмана) ініціював розпорядження «Про встановлення надбавок керівникам обласних комунальних закладів, установ та організацій». Відповідний проєкт рішення підтримали вже на двох поістйних комісіях облради.

Публікація нашого видання спричинила гучний резонанс і підірвала соцмережі Вінниччини. Під нашими публікаціями та їх репостами тисячі обурених мешканців Вінниччини засуджують рішення обласних депутатів.

Сьогодні категорично проти встановлення надбавок обласному комунальному керівництві виступили у «Партії Вінничан», від якої на останніх місцевих виборах балотувалось найбільше ветеранів та учасників АТО.


Вчора, у місцевих ЗМІ повідомили, що у Вінницькій облраді вирішили встановити надбавки керівникам обласних комунальних закладів, установ та організацій.

Відповідний проєкт розпорядження видав голова Вінницької обласної Ради, його підтримали депутати вже на двох комісіях.

“Партія Вінничан” виступає категорично проти будь-яких надбавок, премій та збільшення зарплат керівникам і начальникам обласних установ та організацій під час війни!, – йдеться в заяві голови партії Миколи Філонова.

Голова партії звернувся до депутатів обласної ради з вимогою переглянути рішення постійних комісій і не голосувати за розпорядження керівництва ради про надбавки комунальному начальству.

“З усією повагою до головних лікарів, керівників інтернатів та інших спеціалізованих обласних установ, серед яких дуже багато порядних і фахових керівників, у такі важкі часи, коли в країні йде війна, коли волонтери і прості люди рахують останню копійку, і при цьому знаходять можливість допомагати ЗСУ та вимушеним переселенцям; 
Коли з простих працівників, освітян, медпрацівників знімають надбавки, переводять на 0, 5 ставки, затримують виплату коштів – намагання встановити надбавки керівникам є неприйнятним», – наголосив Філонов. 

Місцева партія вимагає переглянути відповідне рішення, а кошти, які планували спрямувати на підвищення окладів комунальному начальству Вінниччини направити на посилення обороноздатності нашої області, забезпечити бійців з Вінницької області засобами захисту, літньою формою та іншими необхідними речами.

“В цьому є постійна потреба у наших захисників. Ми знаємо про що говоримо, бо на останніх місцевих виборах саме від “Партії Вінничан” в місцеві ради балотувалися найбільше ветеранів та учасників АТО з Вінниччини» – підкреслили в місцевій партії.

«Вінничани» переконані, що війна росії проти України стала не тільки горнилом для справжніх патріотів, а й справжнім моментом істини для мешканців нашої області. 

Бо на останніх виборах обласними депутатам стали переважно заможні люди, які роздавали під час виборчої кампанії продуктові набори, але коли почалась війна – всі ці люди залишились у мирній Вінниччині. 

“Ми ніколи раніше про це не говорили і не повідомляли, але діючі депутати місцевих рад від “Партії Вінничан” в перші дні війни пішли добровольцями на війну, скільки серед добровольців наших друзів АТОшників, які балотувались в місцеві ради, але не були обрані – сказати взагалі важко”.

Але про все це ми докладно поговоримо потім. Після Перемоги України. Зараз будь-які чвари не на часі, як і сумнівні рішення депутатів – йдеться в заяві голови «Партії Вінничан».

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net