Голова Вінницької ОВА Сергій Борзов: «Рахуємо кожен день війни, але чекаємо перемог»

• Очільник Вінницької військово-цивільної державної адміністрації Сергій Борзов звернувся до мешканців області з нагоди 100 днів героїчного протистояння України агресії з боку РФ.

“З перших днів війни Вінницька ВДА працювала у двох головних напрямках. Перший — це створення цілісної та ефективної оборони Вінниці та населених пунктів області. Другий — допомога тим областям, які знаходилися в зоні активних бойових дій.

Столиці потрібно було озброєння, тому багато вантажівок їхали на Київ, у тому числі з продуктами. Багато українців їхали через Вінниччину за кордон, тож виконавча влада зробила все можливе, щоб у нашій області не було автомобільних черг, перепонів для швидкого проїзду”, — відзначив Сергій Борзов.

Максимальними були зусилля й у сфері мобілізації військовозобов’язаних, резервистів і техніки, формування підрозділів територіальної оборони. Можна відзначити й ефективну діяльність військових комендатур, які успішно протистояли диверсійним групам, виявляючи і знешкоджуючи терористів.

“Тисяч вінничан виконують земельні роботи щодо обладнання фортифікаційних споруд. Особливо у цьому сенсі слід відзначити Гайсинський і Могилів-Подільський райони. Завдяки вінницьким винахідникам вдалося значно підвищити ефективність ПВО, цю практику впроваджують наразі на всій території області”, — підкресли голова ВДА.

Окремо керівник області зупинився на питанні невизнаної ПМР. За його словами, цей напрямок є пріоритетним, над його контролем військово-цивільна адміністрація працює  24/7.

Також голова ВДА зупинився на тому, що обласна влади виявляє та усуває недоліки з бомбосховищами. Особливо непростою є ситуація у Вінниці, хоча на папері все гаразд.

“Я вдячний всім вінничанам, які весь цей час зберігають спокій, політичний спокій. Перемога України стосується кожного”, — резюмував С. Борзов.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net