Головою Могилів-Подільського осередку ГО «Ми – Вінничани» став Петро Бровко

Представити нового координатора впливого на Вінниччині громадського об’єднання до міста над Дністром приїхали його голова Валерій Коровій, народні депутати України Микола Кучер та Геннадій Вацак, народний депутат України VIII скликання Сергій Кудлаєнко.

«Всі могилівчани знають, що з 2014 року Петро Петрович Бровко був одним із перших, хто надавав максимальну підтримку атошникам – там, на передовій. А тому я вважаю, що з ним ми зможемо зробити ще більше для того, щоб наблизити Україну до перемоги», – наголосив Геннадій Вацак.

«Ми працюємо на перемогу, але не забуваємо й про розвиток міст і сіл України, і я впевнений, шо у Могилеві Петро Петрович все це зробить», – відзначив його колега Микола Кучер.

Петро Бровко подякував за довіру та підтримку, а також визначив пріоритети Могилів-Подільського осередку ГО «Ми – Вінничани».

«Ми повинні боронити свій рідний край і демонструвати, що він може бути найкращим. Ми маємо бути прикладом для інших і зробимо все можливе для цього», – сказав Петро Бровко.

Петро Бровко – почесний громадянин Могилева-Подільського. Колишній Могилів-Подільський міський голова.

Мером міста обирався чотири рази в період 1994 – 2006 року та з 2010 р. по 2020 р.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net