Народна депутатка України Ірина Борзова дала негативну оцінку діям голови Вінницької обласної ради В’ячеслава Соколового та його заступника Ігоря Івасюка.

Приводом для критичного допису парламентарки стало ініційоване облрадою «розслідування» щодо діяльності директора КНП «Клінічний Центр інфекційних хвороб» Ігоря Матковського.

До теми: Голова Вінницької облради без обговорення і пояснень звільнив керівників обласних медичних установ

Дане «розслідування» було проведено постійною комісією ради  з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та ветеранів у якості реакції на запит невідомої «громадської організації» (назву ГО, на яку посилаються в облраді, не назвали ред.) у якому Матковського звинувачують у можливих порушеннях та зловживаннях.

Читайте нас в Telegram: лише важливі новини про війну, політику та ексклюзивна аналітика

У якості реакції на запит анонімної громадської організації управління юридичного забезпечення виконавчого апарату обласної Ради винесло вердикт про перевищення Матковським своїх повноважень, а голова облради Соколовий призначив директором КНП «Клінічний Центр інфекційних хвороб» колишнього керівника військового санаторію у Хмільнику Ігоря Шиньковича з яким обласна рада уклала контракт.

«До якого рівня цинізму ви повинні дійти?», – написала у соціальній мережі Фейсбук Ірина Борзова, звертаючись до заступника голови Вінницької обласної Ради Ігоря Івасюка.

«Що вам в житті не вистачає? Можливо ви лікуєте від ковід, гепатиту або СНІДу? Чи є комісія об’єктивною? Скільки можна не поважати людей і не цінувати роботу лікарів? Вашими руками знищують професіоналів», – обурилася голова обласної організації «Слуги народу» Ірина Борзова.

Крім того, вона офіційно звернулася до В’ячеслава Соколового.

«Як народний депутат України ініціюю створення комісії куди будуть входити всі представники як і влади, правоохоронних органів так і громадськості.  Ви обіцяли дещо , але слово не стримали. Вважаю, що відбувається системний тиск з певними заздалегідь намірами на лікарню. Допоможу вам все ж таки прочитати статут лікарні і отримати всі необхідні документи. Разом з вами та журналістами готова поїхати до лікарні . Подивимось як працює КТ. Обійдемо всю землю і поговоримо про гектари….», – зазначила Ірина Борзова.

Згадка про «гектари» у дописі, вочевидь, стосується того, що у вінницьких ЗМІ неодноразово піднімали тему зазіхань керівництва облради на землю, яку займає Клінічний Центр інфекційних хвороб.

«Наголошую, що ви не є представниками правоохоронних органів і не судді . Можливо є зацікавленими особами.  І напевно моя черга звертатися в правоохоронні органи», – резюмувала Ірина Борзова.

Нагадаємо, у вересні наміри керівництва обласної ради звільнити з посад Ігоря Матковського і директорку «Вінницького обласного клінічного медичного реабілітаційного центру ветеранів війни та радіаційного захисту населення» Світлану Голодюк зустріли опір громадськості. Проти необґрунтованих кадрових рішень виступила Ірина Борзова та керівництво ОВА, журналісти; представники трудових колективів медичних закладів виходили на акції протесту.

«Я шокований таким розпорядженням голови обласної ради, яке прийнято одноосібно, без жодних консультацій і обговорень з профільним департаментом охорони здоров’я та реабілітації ОВА, депутатським корпусом», – прокоментував тоді ситуацію голова Вінницької ОВА Сергій Борзов.

Керівництво обласної ради на деякий час вирішило загальмувати справу розставлення на керівні посади нових очільників лікарень, але, як показала практика, від планів не відмовилося.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net