Засновник медіа-холдингу «Новини Вінниці» Микола Філонов отримав подяку  від представника Командування об’єднаних сил ЗСУ, полковника Олександра Грома за інформаційну співпрацю.

Засновник медіа-холдингу «Новини Вінниці» Микола Філонов отримав подяку  від представника Командування об'єднаних сил ЗСУ, полковника Олександра Грома за інформаційну співпрацю.

Про це керівник медіахолдинг повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі.

«Наша Перемога залежить в першу чергу від ефективних дій ЗСУ на фронті. Другу і третю сходинку пріоритетів займає міжнародна підтримка та дієва інформаційна політика. Як внутрішня, так і зовнішня», – написав Микола Філонов.

Він переконаний, що окрім протидії ворожій пропаганді, потрібно приділяти увагу постійному висвітленню об’єктивної інформації про російську агресію. Світ повинен знати правду про кожен військовий злочин окупантів. Також світ повинен знати і не забувати про страшну ціну, яку платить українська нація за свою свободу і безпеку всього регіону. А ми, українці, маємо знати наших героїв і кожен їх подвиг на цій війні. І все це повинно доноситись в публічну площину швидко, якісно, професійно. З урахуванням всіх сучасних інформаційних технологій. На всіх доступних комунікативних майданчиках.

Читайте нас в Telegram: лише важливі новини про війну, політику та ексклюзивна аналітика

Як приклад, Микола Філонов навів висвітлення перебігу терористичної атаки на Ізраїль, коли західні політики за два дні боїв побачили звідти відео і фото більше, ніж за 595 діб російсько-української війни.  

Оперативне та об’єктивне подання інформації є одним з найбільш вирішальних факторів впливу на громадську думку у глобальному масштабі. Тому Україна, як жертва агресора, має повністю домінувати на цьому майданчику.

Керівник медіа-холдингу та представник Командування ЗСУ домовились разом посилювати кількість і якість такої роботи для нашої Перемоги.

Нагадаємо, Микола Філонов виступив ініціатором та одним з організаторів, разом з ГО “Ми-Вінничани” форуму «Інформаційний фронт України: Вінниччина», який зібрав представників ЗМІ та громадських діячів з усієї області, і на якому виступили відомі експерти: дипломат Валерій Чалий, політтехнолог Сергій Гайдай, журналіст Вадим Денисенко, речник Повітряних Сил Юрій Ігнат, Герой України льотчик Карайя.

До теми: Як протидіяти російській пропаганді: успішні кейси обговорили на форумі “Інформаційний фронт України: Вінниччина”

Крім того, громадське ком’юніті ГО “Ми-Вінничани” та Благодійний Фонд Миколи Філонова організували низку Благодійних марафонів по збору коштів на потреби ЗСУ, під час якого було зібрано та придбано техніки на суму понад 5 мільйони гривень.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net