• СБУ продовжує системну роботу по захисту вітчизняного інформаційного простору.

За отриманими спецслужбою даними, один з російських військових журналістів, кореспондент російського пропагандистського видання «Известия» 1979р.н., приймає активну участь в антиукраїнських заходах Російської Федерації проти України.

Він із 2014 року активно розповсюджує в інформаційному просторі матеріали, в яких міститься недостовірна та викривлена інформація стосовно проведення антитерористичної операції та ООС на Сході України.

З початку повномасштабної військової агресії росії проти України, цей «журналіст» готує відеорепортажі із районів ведення активних бойових дій. Їх основним наративом є звинувачення ЗСУ у військових злочинах та дискредитація діяльності представників органів української державної влади та української армії в умовах війни.

Таким чином, у зв’язку з проведенням діяльності, яка шкодить національним інтересам України, за матеріалами СБУ вказаній особі було заборонено в’їзд на територію нашої держави.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net