Радник керівника ОП прокоментував ризики для Вінницької області зі сторони Придністров’я

• Михайло Подоляк: «Там все продумано з точки зору оборони, там все продумано з точки зору роззвідданих», – так відповів радник керівника Офісу Президента на запитання журналістів чи розглядає військово-політичне керівництво України можливого удару в спину з боку Придністров’я і чи посилюють оборону кордону.

За словами Михайла Подоляка, вище військово-політичне керівництво України розуміє всі ризики, які сьогодні продукує росія, а Приністров’я завжди розглядалось як плацдарм з якого можуть певні ризики для Одеської та Вінницької області.

“В Придністров’ї є певний контингент від 1500 до 2000 людей з яких лише частина росіян, решта місцеві. Для невизнаної республіки втягягування у конфлікт буде означати ізоляцію і знищення цього анклаву, – зазначив радник керівника ОП..

На думку Подоляка мова йде швидше про інформаційні провокації, а всі розповіді рф розповідають про обстріли не що інше, як стандартні провокативні технології в медійному сенсі.


Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net