Представник депутатської групи «Довіра» у Верховній Раді, Геннадій Вацак особисто привітав її учасників, побажав їм плідної роботи та продуктивної співпраці.

Народний депутат України Геннадій Вацак взяв участь у роботі україно-молдовської міжнародної наукової конференції «Весна міжнародної співпраці», яка пройшла на базі Монтажно-економічного коледжу у Могилеві-Подільському. У місті над Дністром зустрілися представники влади, освіти і громад двох країн. 

Налагодження міжнародної співпраці та взаємодії між освітніми структурами і закладами, урядовими установами, громадськими організаціями Молдови і України, підписання угод та договорів про співпрацю і партнерство з метою спільної участі в міжнародних проєктах та грантах, проведення освітніх конференцій, заходів, – такими окреслили головне завдання зібрання її учасники. Громади обмінювалися ефективними практиками та досвідом участі в грантових проєктах, ділилися своїми напрацюваннями та проблематикою.

Участь в роботі конференції взяв також голова Єврорегіону «Дністр» Сергій Татусяк.

 

Відео: «ВІДА» Media Group

Представник депутатської групи «Довіра» у Верховній Раді, Геннадій Вацак особисто привітав її учасників, побажав їм плідної роботи та продуктивної співпраці.

«Завдячуючи нашим славним воїнам ЗСУ ми маємо сьогодні змогу проводити подібні заходи для розвитку громади, освіти та науки. З Молдовою Україна має давні партнерські стосунки. До повномасштабного вторгнення між нашими країнами реалізовувалося чимало проєктів, зокрема на Вінниччині розпочато будівництво мосту Ямпіль –  Косеуць. Через війну будівництво законсервовано. Але я вважаю, що ми його незабаром відновимо. Молдова підтримує нас у війні з росією. Ми вдячні Молдові за таку позицію. Минулого року Президентка Молдови Майя Санду навіть приїжджала до Могилева-Подільського з вантажем гуманітарної допомоги», – сказав народний депутат.

«Сподіваюся, що завдяки цьому форуму, громади поділяться досвідом, встановлять взаємовигідні стосунки», – написав він на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук».

«У дружби не повинно бути кордонів, якщо вона – справжня, добросусідська. Хоч росія думає інакше, і розв’язала війну проти українського народу. Але Україна переможе, і ми ще більше розширимо наші відносини з дружніми з нами країнами», – резюмував Геннадій Вацак.

Підписуйтесь на наш телеграм-канал і отримуйте політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net