• Народний депутат України Лариса Білозір (15 виборчий округ) прокоментувала останні рішення Верховної Ради.

“Під час розгляду законопроєктів практично не було суперечок, отже Верховна Рада працювала злагоджено. Усі розуміють, що наше завдання у цьому році — вистояти і перемогти”, — зазначила Лариса Білозір.

Представниця Вінниччини в парламенті відзначила, що під час останнього засідання парламенту розглядалося багато євроінтеграційних законопроєктів, у тому числі для приєднання до програм залучення донорських коштів на екологію.

Також пріоритетне місце займали законопроєкти з питань мобілізації, оборони і безпеки. Зокрема, нардепи проголосували за те, що від мобілізації будуть звільнятися чоловіки, які є батьками трьох і більше дітей. Низку проблем екологічного характеру має вирішити прийнятий Закон закон “Про Національний реєстр викидів та перенесення забруднювачів”.

Особливо відзначила Лариса Білозір важливість низки постанов щодо створення тимчасових слідчих комісій, одна з яких буде займатися розслідуванням фактів насильства над мирним населенням з боку окупантів.  

На її переконання, Роль данної ТСК Верховної Ради, до якої увійшла і сама Л. Білозір, у тому, що інформацію о фактах насильства слід виносити на міжнародну арену.

“На контролі мають бути всі випадки насильства. Також ТСК має надати максимальне сприяння правоохоронним органам у розслідуванні цих справ”, — сказала Л. Білозір. 

Крім того, народна обраниця прокоментувала хід підготовки до прийняття Держбюджету на 2023-й рік. 

“Бюджет можна дуже просто охарактеризувати — це бюджет оборони і безпеки: 80% коштів йдуть на військових і на озброєння. Це бюджет на перемогу. На другому місці соціальна сфера, всі інші видатки зменшуються. Наприклад, відбудеться суттєве скорочення апарату чиновників”, — резюмувала Лариса Білозір.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net