Про це свідчить заява народної депутатки Ірини Борзової в соціальній мережі.

Головний меседж заяви:

Мої вінницькі колеги «забули», що вони слуги народу. Забули, що стали нардепами завдяки політичному бренду та вінничанам .

Протягом року та під час виборчої кампанії вони показали свої справжні інтереси.

Мої життєві принципи і підходи до роботи не сходяться з моїми колегами.

Мені з такими колегами не по дорозі.

Із заяви політикині зрозуміло, що мова йде про колег Борзової по парламенту Максима Пашковського та Анатолія Драбовського, які на думку керівника обласного осередку, після обрання депутатами займались своїми справами, а не вінничанами та проблемами області.

Цих народних обранців дійсно рідко помітно у Вінниці, відсутні й згадки про їх конкретні досягнення в інформаційному просторі. Натомість Пашковський і Драбовський неодноразово ставали фігурантами різноманітних скандалів, як із сумнівними голосуваннями в парламенті, так і з організацією “чорного піару” у Вінниці на адресу місцевої влади.

Місцеві ЗМІ одностайно зараховують Пашквоського та Драбовського до команди впливового бізнесмена, вінничанина Володимира Продивуса.

Повний текст заяви керівниці партії “Слуга народу” Ірини Борзової:
На парламентських виборах в 2019 році вінничани обрали трьох народних депутатів від Слуги Народу. Пройшов час. Мої цінності не змінились. Я працювала, працюю і буду працювати на людей, на розвиток нашої області і кожної громади.
Я підтримувала і продовжую підтримувати політику Президента, за якого проголосувала більшість українців. Але мої вінницькі колеги «забули», що вони слуги народу. Забули, що стали нардепами завдяки політичному бренду та вінничанам .
Протягом року та під час виборчої кампанії вони показали свої справжні інтереси.
Мої життєві принципи і підходи до роботи не сходяться з моїми колегами.
До мене часто телефонують і звертаються жителі Вінниці та районів, які обрали своїх народних депутатів, що теж в партії монобільшості, але на жаль ті не знаходять на людей час. Очевидно мають важливіші справи.
Мені з такими колегами не по дорозі. І краще я зараз зроблю цей крок , аніж буду думати та корити себе у думках.
В мене інші цінності.
Я працюю для людей. Для всіх: мешканців обласного центру, сіл, міст і всієї області.

Зараз я одна «слуга» на всю область). Але скоро будуть сформовані нові ради, і я сподіваюсь на підтримку в роботі від депутатів місцевих рад.
Громадська приймальня Вінницького обласного осередку політичної партії Слуга Народу, яку ми відкрили в червні, працює за адресою вул. Магістратська 156-а.
Звернутись може кожен вінничанин.
Ми не закриваємось після виборів), а продовжуємо працювати.
З новими силами. З новими ідеями. З новою командою! І прагненням змін на краще.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net