Подвійні стандарти партії “Самопоміч”

Поки "молодіжка" партії "Самопоміч" закликає не продавати голоси за гречку, їх старші товариші роздають консерви і "шльопки" в обмін на паспортні дані.

Чим капці кращі за гречку? У партії вважають це справою смаку. Тут не люблять гречку, але залюбки користуються іншими продуктами і товарами для підкупу виборців. Члени Молодіжного крила «Об’єднання «Самопоміч» на акції в Києві вирішили повернути гречку депутатам, які виходили з Верховної Ради. Депутати гречку не брали…


Голос на виборах та гречка — чи не забагато спільного у цих словах?

Члени Молодіжне крило «Об’єднання «Самопоміч» на акції в Києві вирішили повернути гречку депутатам, які виходили з Верховної Ради.

? Не продавай свій голос! Не продавай своє майбутнє!

✅ Ми за чесне волевиявлення і не боїмося про це говорити публічно!


Так пафосно віщає “молодіжка Садового” в соціальних мережах, а вінницькі сммщики партії навіть підключили до посту рекламне просування в фейсбук.


Ну з акцією все більш-менш зрозуміло, відкритим залишається питання: чи може ВО «Самопоміч», як партія і суб’єкт виборів, претендувати на політичну безгрішність, і стверджувати, що ця сила не займається підкупом виборців?

Зовсім ні! І це підтверджено фактами. Їх зовсім не приховує «Самопоміч» з Вінниччини.

А навіть з гордістю пише про це у тиж же соцмережах. Ця політична сила систематично роздає вінничанам різноманітні речі і продукти. І ці роздачі «щедрот» від «Самопомочі» супроводжуються збором персональних даних вінничан. Записують їх ПІБ, адресу, місце реєстрації, контактні телефони. Тобто, вінницька «Самопоміч» порушує норми діючого законодавства про вибори, ККУ та й ці дії далекі від оголошених партією Садового суспільних ідеалів.

Отже, одного літнього дня вінничан вразила черга у центрі міста. При тому, що черг там не бачили з початку 90-тих років. Виявилося, що «Самопоміч» роздає пенсіонерам і всім іншим нужденним індичу тушонку. Отримати банку закордонної гуманітарки можна було тільки надавши свої персональні дані.

Тушонку роздавав фонд «Вінниця – комфортне та безпечне місто», головує в якому депутат Вінницької облради від «Самопомочі», Андрій Ковальов. Тобто гречку роздавати погано, а консерви хАрАшО? 

Інший член самопомочі, голова обласної організації і теж депутат облради Вадим Соляник пішов ще далі і вирішив взути громаду. Роздав виборцям гумове взуття: тапочки, «пінки», галоші… Дивним чином, межі «взування» вінничан Соляником збіглися з межами його політичних амбіцій. Взувати і збирати персональні дані Соляник розпочав з земляків на Шаргородщині, а потім розширив свою діяльність на всю територію округу: Мурованокуриловецький, Томашпільський, Тульчинський, Чернівецький, Шаргородський райони.

Прив’язка до виборів по мажоритарці теж очевидна. Це при тому, що «Самопоміч», як політична сила декларує те, що вибори по мажоритарній схемі – це приклад політичної корупції. Як бачимо, це не тільки декларація «Самопомочі», а й партія сама показує приклад цієї корупції і підкупу гречки.

Тому і на запитання «чим тапочки кращі за гречку?», можна відповісти так: це діло смаку. В «Самопомочі», не люблять гречку, і як справжні європейці у їжу її не вживають, а використовують, як ліки. А от тушонку і капці з галошами за підкуп не вважають Який же це підкуп!? Це – забезпечення життєвих потреб вінничан. Саме так про це йдеться на сторінці політсили у Фейсбуці:

«Вадим Сергійович переконаний, що людям потрібна реальна допомога, а не порожні балачки. Тож приїхали до Комаргороду не з пустими руками і вручили стареньким 120 пар взуття та побажали їм ще не один рік у них «топатити ряст…»

Олена Семко

 

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net