Депутат Євгеній Шаповалов (фракція “Слуга народу”) звинуватив сайт Вінницької обласної ради у тиражуванні «фейків»

«Сайт обласної ради продукує фейки», – написав депутат Вінницької обласної ради Євгеній Шаповалов на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

Таким чином він відреагував на офіційне повідомлення Вінницької обласної ради на сайті місцевого органу самоврядування про те, що робоча група, створена для вивчення питання масової загибелі осетрових в Ладижинському водосховищі ухвалила рішення про звернення до екологічних організацій ЄС щодо масової загибелі риби на Вінниччині.

Історія питання: Вінницька обласна рада виконує “політичне замовлення” партійного керівництва

Шаповалов навів дані, що з 17 членів робочої групи на засіданні були присутні лише 10, причому за звернення проголосували тільки п’ятеро з них. Зважаючи на це депутат публікує відео, керівник робочої групи депутат Сергій Кривешко заявив (на відео – 1:10), що рішення не прийняте.

 

В іншому випадку було б відверте і грубе порушення регламенту роботи обласної ради.

Але офіційний сайт обласної ради розміщує повідомлення, що… «рішення прийняте».

У Вінницькій обласній раді сфальсифікували рішення робочої групи.
Скріншот з офіційного сайту Вінницької облради

Причому конкретизує, що «проєкт звернення має підготувати юридичне управління обласної Ради».

Читайте нас в Telegram: лише важливі новини про війну, політику та ексклюзивна аналітика

Крім того, Шаповалов навів й інші процедурні порушення, допущені у роботі робочої групи: відсутність плану роботи, поширення порядку денного до розгляду прямо у сесійній залі, не інформування членів робочої групи про текст звернення. Так само не отримані депутатами й протоколи попередніх засідань.

«Це взагалі як? Повна вакханалія та непрофесіоналізм», – констатує Євгеній Шаповалов.

Зважаючи на це, він офіційно звернувся до голови Вінницької обласної ради В’ячеслава Соколового особисто втрутитися у цей, за його словами, «хаос». Адже така неповага до депутатів може призвести до великого конфлікту в сесійній залі.

Зважаючи на наведені факти і докази депутатом-учасником робочої групи, мова йде вже не лише про морально-етичний аспект діяльності окремих депутатів облради, а й про свідоме порушення законів.

Існує висока ймовірність відкриття кримінального провадження щодо, наприклад:  фальсифікації, підробки документів, використання службового положення керівником робочої групи депутатів, щодо умисного спотворення результатів роботи робочої групи депутатів та аналогічних дій правоохоронців стосовно причетних до публікації недостовірної інформації на офіційному сайті місцевого органу самоврядування щодо результатів роботи робочої групи Вінницької обласної ради.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net