• В Ладижині вперше з 2001 року змінилася влада. Валерій Коломєйцев після понад 20-річного панування добровільно склав повноваження мера. Він подав у відставку, разом з ним у відставку пішла секретар міськради.

Колишній член НДП, “Партії регіонів”, який вийшов з неї лише після вбивств на Майдані, політик, який однаково комфортне почував себе при будь-якій владі, Коломєйцев все ж перетнув ту межу, за якою співіснування його та міста неможливе.

Хоча й до цього місцевий чиновник встиг прославитися навіть у загальноукраїнському масштабі. Мало кому «пощастило» увійти до «топ-10» ворогів преси, у компанії з Морозом, Черновецьким та одіозним «регіоналом» Калашниковим.

Інформацію про відставку міського голови Ладижина підтвердив головний політичний опонент Коломєйцева, представник місцевої опозиції, депутат від «Партії Вінничан” Андрій Скакодуб.

В своєму дописі він назвав відставку «вічного мера» Ладижина перемогою проукраїнських сил в місті.

Можна згадати безліч корупційних скандалів та антикорупційних розслідувань щодо колишнього мера Ладижина Коломєйцева, одне з яких, ініційоване депутатами від «Партії Вінничан» Андрієм Скакодубом та Іваном Котиком, транслювалось у програмі «Гроші».

З цього приводу Коломєйцев, не давши відповіді по-суті, «нагнув» підлеглих депутатів, щоб ті ініціювали звернення з осудом заявника та вимогою до «Партії вінничан» провести з порушниками «роз’яснювальну роботу».

Цікавим було й те, що Коломєйцев, працюючи стільки років у структурах місцевого самоврядування не спромігся вивчити українську мову. Щоб не вдаватися до такої «дрібниці» він знову ж таки «нагнув» своїх депутатів, щоб ті внесли зміни до регламенту міської ради. За відповідні зміни до регламенту, які суперечили і нормам Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», і положенням Закону «Про місцеве самоврядування» проголосували майже всі місцеві депутати, включно з міським головою.

Голоси «проти» дали лише двоє ладижинських обранців: Іван Котик та уже згаданий Андрій Скакодуб. Що вкотре викликало істерику місцевого керівництва та всеукраїнський розголос в ЗМІ.

З початком війни у відповідних органів, напевно, знову з’явилися питання про можливі бізнес-зв’язки Коломєйцева з країною-агресором. Також у соціальних мережах та ЗМІ пройшла інформація про те, що міська рада не зовсім адекватно та не вчасно відреагувала на початок вторгнення. А сам мер був за кордоном (начебто) на відпочинку, або на лікуванні.

Як наслідок, уже 18 березня депутати Ладижинської міської ради констатували, що міський голова самоусунувся від виконання обов’язків.

Тож, судячи з усього, епоха уродженця селища Провідєніє Чукотського району Хабаровського краю РФ у Ладижині добігла кінця.

Якою буде нова влада та чи утримають власні позиції та «хлібні місця» багаторічні посіпаки екс-мера, які голосували за місцевий статус російської мови та обурювалися антикорупційними розслідуваннями «Грошей» – побачимо найближчим часом.

А поки що виконувати обов’язки мера міста буде новообраний секретар міськради Олександр Коломієць.

До призначення секретарем міськради він очолював комунальне підприємство «Ладижинський комбінат комунальних підприємств». Його називають людиною з найближчого оточення ексмера Коломєйцева.

Головне фото: сайт «33 канал» 

Підписатись на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net