Тягнибок у Вінниці зібрав повний зал

Вчора до Віннниці завітав голова Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок. Партійці та прихильники головного націоналіста країни зібрались в залі будинку «Вінницької академії непреривної освіти». Зала була повна, послухати «свободівця» прийшло чимало людей, серед яких була і молодь.

Серед публіки були і депутати, в тому числі і від «Батьківщини» – Людмила Щербаківська та Людмила Ваколюк. На цей факт Олексій Фурман (голова обласного осередку ВО “Свобода”) акцентував увагу присутніх.

І далі, щоб заповнити паузу очікування київського гостя, голова вінницької «Свободи», розповів про роботу депутатського корпусу в обласні раді.

За його словами, фракція (!) «Свободи» в обласній Раді зробила чимало корисного.

Зокрема, це боротьба з сміттєзвалищами, в тому числі і стихійними, покращення якості води та лобіювання питання надання житла дітями-сиротам, в тому числі і тим, батьки яких загинули в АТО.

Також Фурман повідомив, що «Свобода», «Укроп» та «Батьківщина» дві останні сесії блокувала триубуну обласної Ради чере ігнорування вимоги переформатувати склад постійних депутатських комісій.

Не обійшлось і без критики на адресу колег-депутатів.

Олексій Фурман зазначив: «На сесію не завжди збирається кворум. Депутати від провладних партій не приїздять на сесії обласної ради».

На цьому виступ «свободівця» завершився. Присутні перейшли до запитань, в тому числі і провокатитвних, тож Олек Тягнибок з’явився вчасно.

Чоловік повідомив, що його візит на Вінниччину був доволі насиченним, свободівець побував в Шаргороді та Томашполі, де теж зустрічався з виборцями. У Вінниці у нього був запис на радіо.

Розпочав промову Олег Ярославович зі слів «ні для кого не таємниця, що нині відбувається в Україні».

«Війна, зубожіння – люди не можуть забезпечити себе товарами першої необхідності та тотальна корупція у вищих ешелонах влади. І, так би мовити, вишенька на цьому торті – це приниження української національної гідності», – сказав Тягнибок.

Далі партієць повідомив, що на сьогодні існує можливість «московського реваншу» у Верховній Раді, і лише прихід туди націоналістів може це зупинити.

Також Олег Тягнибок закликав вінничан «дією» підтримувати «Свободу», і висловив сподівання про щасливе майбутнє українців, як «титульної нації» уже найближчим часом.

«Я за те, щоб ми були останнім поколінням, яке бореться за Україну, наші нащадки мають уже просто жити», – сказав свободівець.

Від програмних промов націоналіст перейшов до конкретних пропозицій.
Головним напрямом «Свобода» оголосила деолігархізацію країни, основні кроки якої викладені в «Антиолігархічному пакеті», які запропонували на розгляд місцевих рад по всій Україні.

Зазначимо, що «Антиоліграхічний пакет» було внесено на сесійні засідання і місцевих рад на Вінниччині. Підтримали його лише на депутати у Жмеринці.

Далі Олег Тягнибок підняв питання угоди з МВФ, зазначивши, що саме нинішня влада підписала невигідний для України документ.

Конкретних пропозицій щодо того, як віддавати борги свободівець не назвав, натомість потужно «проїхав» по тарифам. Потім покритикував владу за війну, наголосивши, що вона їй вигідна.

Олена Семко

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net