Свого часу Вінницька область прогриміла на всю країну через урочистості з приводу відремонтованої шкільної вбиральні. Схоже цього разу Вінниччина може здобути славу винахідників чиновницького ноу-хау: відкривати нові та відремонтовані об’єкти двічі.

Багато хто з наших читачів добре пам’ятає період коли головою Вінницької ОДА був Олександр Домбровський, головою облради Григорій Заболотний, а мером Вінниці Володимир Гройсман.

Чи були між цими управлінцями дискусії та розбіжності? Напевно були.

Але таких ситуацій як зараз на Вінниччині не було вже давно.

У Вінницькій області двічі урочисто відкривали відремонтовані приймальні відділення Козятинської та Калинівської лікарні. І все через тиху війну між облрадою та ОДА.

Спочатку по відділенням проїхався голова облради Вячеслав Соколовий з мером Вінниці Сергієм Моргуновим. Вони похвалили своїх міських голів та Володимира Гройсмана, за здобутки під час роботи в Уряді. При цьому ні в соцмережах, ні на офіційному сайті обласної ради немає жодної згадки про “Велике будівництво”, Президента України, чи керівництва облдержадміністрації, як немає спільних фотографій голови облради з головою ОДА.

На наступний день цим же маршрутом проїхався губернатор Сергій Борзов та його дружина керівниця партії “Слуга народу” на Вінниччині.

Борзови, звісно, акцентували увагу на ініціативі Президента України “Велике будівництво”, завдяки якій вдалось привести до ладу районні лікарні.

При цьому в дописах соцмереж та на офіційному сайті ОДА немає спільних фотографій керівництва обласної адміністрації з керівником обласної ради та мером Вінниці. Дзеркально на ресурсах ОДА намагаються не згадувати голову облради.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net