Нещодавно ми писали, що до громадского об’єднання «Ми – Вінничани» в яке входять діючі народні депутати Геннадій Вацак, Лариса Білозір та Микола Кучер, голова об’єднання голова ОДА 2014-2019 р. Валерій Коровій, приєднався колишній міський голова Вінниці, губернатор та нардеп Олександр Домбровський.

Читати: До громадської організації “Ми – вінничани” приєднався Олександр Домбровський

А вчора, учасники ГО опублікували чергове спільне фото і оголосили про приєднання до руху відомого вінничанина Сергія Кудлаєнка.

Сергій Кудлаєнко відомий на Вінниччині політик, меценат та громадський діяч. Багато років він очолював департамент адміністративних послуг міської ради, обирався депутатом обласної ради та був народним депутатом від Вінниччини минулого скликання. На останніх місцевих виборах зайняв друге місце на виборах мера Вінниці.

Ось як прокоментував цю подію голова ГО «Ми – Вінничани» Валерій Коровій.

Сьогодні команда ГО «Ми – Вінничани» підводила підсумки спільної роботи і, найголовніше, прагнула зазирнути в завтрашній день… Наш орієнтир на позитив, добро і щирість. З приємністю інформую, що від сьогодні, до команди ГО «Ми – Вінничани» доєднався відомий вінничанин Сергій Кудлаєнко. Попереду багато роботи… В єднанні – сила!

Довідково: Сергій Кудлаєнко – доктор економічних наук, Заслужений працівник сфери послуг України, магістр державного управління, юрист, почесний президент Вінницької обласної федерації змішаних єдиноборств ММА.


Підписуйтесь на наш телеграм-канал Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net